Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lenka121 »

scendu pisze:Ok, pierwszy raz cos jest tutaj dla mnie niezrozumiałe.
Wg informacji zamieszczonej w komunikatach, wpłaty za legitymację studencką trzeba dokonać od 20.09 na indywidualny numer konta, który uzyskuje sie po zalogowaniu do do Extranetu,aby w dzień immatrykulacji dostać legitke i identyfikator.
Z innego komunikatu dowiaduje się, że do Ekstranetu będziemy mieli dostęp po immatrykulacji.

Podsumowując WTF?!, albo niech ktos mi to rozjaśni.
o kurcze
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

scendu - jak jesteś bardzo odważny, zadzwoń do dziekanatu i się o to zapytaj, wyzywam Cię!

dzisiaj dostałam list od Gumedu
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Nikt tego nie zauważył? Może ja cos źle zrozumiałem, albo co. -.-

Jeśli sami tego nie rozwiążemy to zadzwonie, co za problem.
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

Też to zauważyłem ale po prostu poczekam do tego dnia 20.09, może wtedy coś się rozjaśni, może pozwolą warunkowo wejść do extranetu.
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

scendu pisze:Jeśli sami tego nie rozwiążemy to zadzwonie, co za problem.
no nie wiem, po moim składaniu papierów wolałabym ograniczyć kontakty z paniami z dziekanatu.

z tych informacji wynika to, co sam zauważyłeś.
żeby mieć dostęp do extranetu, trzeba mieć numer albumu, tak? a może jest tak, jak z wnioskami o akademik, tzn. to miejsce będzie można zostawić puste?
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

A gdzieś się nadziała na kogos z dziekanatu przy składaniu papierów?gt

Łaski nie robią, że odpowiedzą na pytanie. -.-
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

nie składałam papierów w komisji, tylko w dziekanacie, przez pomyłkę.
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Aha
I co az takie zle wrazenia?gt
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

no, tak jak pisałam, wolałabym ograniczyć przyszłe kontakty. w sumie pokrywało się to ze wszystkimi studenckimi legendami o Paniach Z Dziekanatu

ale wiesz, nie zrażaj się
yellowladybird
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, o 12:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: yellowladybird »

HEJ wszystkim, ja tez sie wybieram, a ze juz rok na Gumedzie jestem-inny kier.-to moze pomoge:)

Do extranetu login i haslo ustalacie sami, takie jak do poczty uczelnianej ale dopiero po immatrykulacji,tam powinni wam wszystko wyjasnic, przynajmniej w moim przypadku tak bylo. Czyli nie zaden numer indeksu. Tak swoja droga to numer indeksu mimo jego materialnego braku tez oczywiscie mamy, ale sluzy on do logowania sie do biblioteki.

A teraz apropos wplat: sadze, ze chodzi o przelanie kaski na indywidualne konto, czyli to podane przy rekrutacji. Zadne wchodzenie do extranetu nie jest potrzebne bo tam zwyczajnie nic nie ma:P w zasadzie tylko wyklady z anatomii z poprzednich lat a tak to warunki zaliczenia przedmiotow i wymagane podreczniki, wiec sie nie stresowac)

jesli bylby potrzebne jakies informacje to sluze pomoca:)
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: sanvalentin18 »

Tez wybieram sie na Gumed aczkolwiek na analityke medyczna jakby sie znalazla jakas pomocna dusza na tym kierunku bylo by fajnie
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

wiecie może jak to będzie z badaniami lekarskimi. Dotychczas nie było obowiązku skladać zaświadczenia od lekarza, czy na uczelni bedziemy mieli jakieś badania? Czy do praktyk też będziemy szczepieni przeciwko żółtaczce?
miss fantasia
Posty: 15
Rejestracja: 1 lut 2008, o 21:10

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: miss fantasia »

Gosiak pisze:wiecie może jak to będzie z badaniami lekarskimi. Dotychczas nie było obowiązku skladać zaświadczenia od lekarza, czy na uczelni bedziemy mieli jakieś badania? Czy do praktyk też będziemy szczepieni przeciwko żółtaczce?
Uczelnia sama zorganizuje Wam badania, u nas przeprowadzane były one w drugim semestrze według harmonogramu grupowego. W dziekanacie dostaniecie też skierowanie na badania z sanepidu, które są potrzebne do praktyk. Jeśli chodzi o szczepienia to wiem, że starosta roku organizował coś dla osób, które wcześniej nie były szczepione, ale nie wiem jak to dokładnie wyglądało.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości