Farmacja UJ 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Trzeba i tak chyba wczesniej, zeby się zakwaterowac w akademiku, jesli nam jego przydzielą, bo ja jestem w trakcie dosyłania dokumentów i poszukiwania stancji na wszelki wypadek, bo boję się, że nie dostane akademika, ale perspektywa dojazdów z centrum mnie przeraża, bo w okolicach prokocimia nikt nie chce wynajac pokoju . dziwne
A co do inauguracji to ja się melduje, że będę
Latiaxis
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2009, o 18:37

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Latiaxis »

Z tego co nie raz słyszałam, to niewarto byc na rozpoczęciu, ale chyba i tak będę
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Oj ale wiesz, te emocje
Ja to juz raz przezywałem i nie bylo az tak źle
Awatar użytkownika
futrzak
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, o 20:53

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: futrzak »

I to nie lada emocje ślubowanie na studenta UJ
quotation
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2010, o 09:52

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: quotation »

hej,
co myslicie o połączeniu farmacji z drugim kierunkiem, np jakims kierunkiem na AGH?
Czy jest to możliwe jezeli chodzi o plan zajec i w ogole o czas na nauke?
Awatar użytkownika
futrzak
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, o 20:53

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: futrzak »

wszystko jest możliwe są osoby, które studiują jednocześnie farmację i medycynę jeżeli tylko masz chęci, to próbuj
Latiaxis
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2009, o 18:37

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Latiaxis »

owszem, tylko że im się sporo przedmiotów zwłaszcza na I, II pokrywa i jak zaliczy taki na medycynie to na farmacji ma przepisane.
A na agh nie będziesz mógł liczyc na przepisanie czegokolwiek, no może ang i w-f. Ciężko Ci będzie chociażby pogodzić plan zajęć z obu uczelni.
Ale jeżli jesteś osobą obrotną, nie zależy Ci na dorych ocenach, tylko żeby zaliczyć, albo po prostu szybko się uczysz, to dasz radę połączyc dwa kierunki.

Ciekawa jestem o jakim kierunku na agh myslisz.
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Heh ogólnie rzecz biorąc studiowanie farmacji i medycyny razem jest dla mnie dziwne Bo albo to albo to, a tak żeby miec dwa papierki i to ledwo wyciągniete, bo nie czarujmy sie ze o dobrych ocenach studiujac dwa takie kierunki mozna pomarzyc. Chyba, ze ktos jest Einsteinem. Osobiscie takich osób nie znam
Jesli chodzi o inne kierunki, to zalezy jaki to kierunek no i tez trzeba brac pod uwage, to ze nasz wydział jest stosunkowo daleko od innych uczelni czy wydziałow. I tak naprawde najwiekszym problemem jest odległosc i czas. Po prostu mozna nie wyrobic, bo wiadomo dojazdy korki etc. Ja sam myslalem nad drugim kierunkiem i ciagle mysle, przeraża mnie tylko wlasnie to, ze moge nie dac rady pokonac czasu.
Ale tez chodzi o to, ze po farmacji masz w zasadzie pracę od razu i nie trzeba robic kilku kierunków jak po innych studiach, zeby gdzie sie załapac. A są to studia i tak cięzkie i wymagające poswiecen, a jak mowie nikt kto skonczyl farmacje na brak pracy nie narzeka. A studia to nie tylko nauka ale i zabawa Chyba kazdy sie ze mna zgodzi. A studiowanie dwoch kierunków (to tez zalezy jakich) moze pozbawic Cie nieco tej przyjemnosci zabawy
Wlasnie, a o czym konkretnie myslisz?
quotation
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2010, o 09:52

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: quotation »

W liceum myślałam nad inżynierią materiałową, ponieważ dużo chemii tam jest, ale jednak wybrałam farmację. Ogólnie nie jestem bardzo nastawiona na studiowanie 2 kierunków, ponieważ wolę się nauczyć jednego porządnie -)
gathering
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2010, o 15:32

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: gathering »

futrzak pisze:Możesz spokojnie czekać na telefon ] w zeszłym roku ostateczny prog wyniosl 170, a potem dzwonili do osób, które miały 169-168
Dla zainteresowanych , dzwoniłem do działu rekrutacji i jakaś pani poinformowała mnie , że w tym roku nie ma takiej możliwości .
Exxxx
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2010, o 09:59

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Exxxx »

gathering: niby dlaczego nie ma takiej mozliwości przecież progi polecą na wszystkich uczelniach. dlaczego na uj-cie nie?
gathering
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2010, o 15:32

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: gathering »

Radzę zadzwonić i zapytać się samemu .
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Anq007 »

gathering pisze:
futrzak pisze:Możesz spokojnie czekać na telefon ] w zeszłym roku ostateczny prog wyniosl 170, a potem dzwonili do osób, które miały 169-168
Dla zainteresowanych , dzwoniłem do działu rekrutacji i jakaś pani poinformowała mnie , że w tym roku nie ma takiej możliwości .
czyli chyba założyli, że osoby które mają egzaminy we wrześniu obleją sesję albo wzięli duży nadmiar
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości