Farmacja UJ 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Do 10 wrzesnia, ale lepiej nie zwlekac, bo potem jak sie okaże, że cos trzeba dostarczyc jeszcze to może czasu zabraknąc
Fog
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 17:22

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Fog »

Myślicie , że będzie kolejna lista na farmację ? I o co chodzi z tymi wrześniowymi telefonami ? Dlaczego akurat we wrześniu i w jakiej jego części można się ich spodziewać ?
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Anq007 »

Dlatego we wrześniu, bo po sesji wrześniowej (kończy się 15.09, czyli telefony tak w okolicach 20, po 20.) - część osób obecnie zakwalifikowanych już farmację studiuje
Fog
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 17:22

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Fog »

Czyli mam rozumieć , że ludzie nie rezygnują w lipcu//sierpniu , gdy progi na innych uczelniach na lekarski spadają ?
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Nie każdy kto dostał się na farmację, chce również iść na lekarski. Np. ja Nigdy nawet o lekarskim nie myślałem. Raczej jak się już ktoś dostanie i do tego miasta, do którego chciał to nie rezygnuje. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. A ile masz pkt?
Latiaxis
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2009, o 18:37

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Latiaxis »

Cześć Mirson
Super że są osoby, dla których farmacja była celem, a nie wyjściem po niedostaniu się na lekarski. Ja składałam tylko na farmację
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Ja też składałem tylko na farmację i ona była moim celem w sumie od zawsze
Mam nadzieję, że się spotkamy 1 października, a może i wcześniej na jakimś spotkanku zapoznawczym
Fog
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 17:22

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Fog »

Też składałem tylko na farmację , ale nie ma co ukrywać , że dla dużej części osób celem jest medycyna , a farmacja wyłącznie zabezpieczeniem . 165 punktów . Widocznie Kraków nie jest mi pisany .
quotation
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2010, o 09:52

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: quotation »

Jestem Ola. Jezeli ktos sie wybiera na farmacje i szuka wspollokatorki do mieszkania to prosze o kontakt gg: 24948882, czesto siedze na niewidocznym
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Fog nie martw się, może próg jeszcze opadnie Dwa lata temu był 163 więc głowa do góry.
Dla mnie celem była i jest farmacja
I szczerze przyznam, że denerwują mnie hasła typu, że farmacja to takie gorsze studia, medycyna super cud miód malina, padające z ust studentów medycyny. Ja uważam, że oba kierunki są tak samo trudne. A w sumie lekarze bez nas by nie istnieli Bo kto by im leki robił?
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Anq007 »

Fog, jeśli masz punkt mniej niż próg to jeszcze masz szanse się dostać ) we wrześniu dzwonią do osób spod kreski by zapełnić wszystkie miejsca

Mirson - a ja poszłam na farmację, bo tak ) a na medycynę bym się dostała do kilku miast, więc mogłam składać, ale jednak zostaję na farmacji. Tylko nie wiem, co po niej D
Awatar użytkownika
Mirson
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2010, o 15:01

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Mirson »

Anq007 ja na medycynę też bym się dostał, ale tak naprawdę nigdy o niej nie myślałem.

Nie wiesz co po farmacji? To nie jest np filozofia, po której nie ma pracy.
Poza aptekami masz m.in. szereg firm farmaceutycznych, laboratoria, instytuty badawcze. Szerokie pole do popisu
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Farmacja UJ 2010

Post autor: Anq007 »

tzn, wiem co można robić po farmacji tylko jakoś mnie to nie ciągnie, na razie przynajmniej, ale jeszcze mam czasu a czasu, może się w Polsce pozmienia i będzie tak, że farmaceuta będzie ustalać drogę leczenia pacjenta wspólnie z lekarzem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości