UMP vs GUMed - pomóżcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: ar33k »

Witam. Mam olbrzymi dylemat na temat miasta, w którym chcę studiować. Możecie mi napisać plusy i minusy tych dwóch uczelni (UMP i GUMed) I jakie są mniej więcej koszty wynajmu mieszkania i ogólnie życia? I co wy byście wybrali na moim miejscu? Czasu coraz mniej, a ja mam coraz większy mętlik w głowie
Smoła
Posty: 127
Rejestracja: 8 cze 2009, o 13:22

Re: UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: Smoła »

Poznań - ok, o Gdańsku też nie słyszałem złych opinii no cóż, będziesz musiał rzucić monetą. A najlepiej to wybierz miasto bliższe Twojemu domu.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: Medycyna Lwów »

ja bym wybrał Gdańsk, świetnie wypadają na LEPie, poza tym miasto ładniejsze. A tak naprawdę najważniejsze jak daleko masz do każdego z nich.
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: Luuck »

polecam Gdansk - miasto jest piekne, duzo sie tu dzieje, wiele klubow, pubow, uczelnia dosc blisko centrum

niestety o Poznaniu Ci nie powiem nic konkretnego, w kazdym razie moge Ci powiedziec, ze Gdansk jest swietny :]
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: Mårran »

uczelnia dosc blisko centrum
Z buta do centrum spokojnie da się dojść, do tego dobra komunikacja, szczególnie, gdy po wypadzie do centrum ma się problemy z chodzeniem :p

Gdańsk polecam I jako miasto (morze!), i jako uczelnię. Już się na forum wypowiadałam na ten temat nieraz

Oczywiście nie mówię, że Poznań zły, nigdy tam nie studiowałam

I nie przejmuj się narzekaniem :p Pięknie i różowo nie jest, wiadomo, ale cudów, jakich się nasłuchałam o Gdańsku było tyle, że nikt normalny by na moim miejscu tam nie poszedł I okazało się, że jest git
Pani Buka
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: UMP vs GUMed - pomóżcie

Post autor: Jocisko »

Gdyby nie fakt, że mieszkam blisko Poznania, no względnie blisko wybrałabym Gdańsk. Morze robi swoje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości