Chemia analityczna czy analityka medyczna???

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
anonim92
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:35

Chemia analityczna czy analityka medyczna???

Post autor: anonim92 »

Hej!
W przyszłym roku zdaję maturę i wybieram się na farmację (jak mnie przyjmą ), ale wiadomo, że w życiu różnie bywa i czasem trzeba wybrać inny kierunek. Oprócz farmacji interesują mnie jeszcze dwa kierunki: chemia (specjalność chemia analityczna - Politechnika Wrocławska) oraz analityka medyczna. Który kierunek wy byście wybrali i po którym waszym zdaniem łatwiej jest o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź
dżema19
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:05

Re: Chemia analityczna czy analityka medyczna???

Post autor: dżema19 »

hej , ja jestem na chemii analitycznej ale na UJK , tez kiedys mialam taki problem , bo zastanawiałam sie co lepsze , pozmiedzy tymi dwoma , i szczerze mówiac do tej pory nie wiem , bo moze lepiej było isc na na analityke med.
ps. teraz to i tak bym wybrała inny kierunke studiów , bo tutaj to ciezko z praca , Po 1 i 2 /a mowia ,ze chemików brakuje itd /
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Chemia analityczna czy analityka medyczna???

Post autor: keehl »

A chcesz potem próbować jeszcze raz na farmację? Jeśli tak, to może warto wziąć ten kierunek, po którym więcej przedmiotów by Ci przepisali - w tym wypadku chyba analitykę medyczną?
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Chemia analityczna czy analityka medyczna???

Post autor: norbi92 »

też właśnie na tym myślałem, że jeśli nie pójdzie za pierwszym razem to żeby może podejść jeszcze raz do roku - chyba, że spodobałoby mi się na chemii albo analityce. wszystko okaże się w przyszłym roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość