Akademiki w Bydgoszczy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: Mihhu »

Kiedy nale?y z?o?y? podanie do akademika? Czy jest jaki? próg dochodu na osob Jakie s? warunki mieszkaniowe i op?aty?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: Izi »

sa dwa-jeden zaraz przy uczelni,ogolnie spoko ale pokoje(przynajmniej te ktore widzialam lub z tego co mowia znajomi tam mieszkajacyP)bardzo male. Drugi jest znacznie przestronniejszy aczkolwiek jest bardzo daleko od uczelni i podobno jechac w godzinach szczytu z nich mozna nawet godzine,nie bylam w tym drugim nigdy wiec nie wiem na ile te informacje sa prawdziwe
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: wyplawek bialy »

a który akademik polecacie? chodzi mi o standard pokoi i odleg?o od uczelni, z góry dzieki!
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: Charlize91 »

z tego co mi powiedziano oni sami przydzielaj? akademiki - je?li zastanawiasz sie ktory wybrac
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: wyplawek bialy »

no ale jest wzór i tam musisz wpisa? gdzie chcesz mieszkac
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: aureliano »

1 DS jest na Fordonie - spory kawa? drogi od centrum, niemniej ten na Jagiello?skiej (uczelnia pod nosem praktycznie) zazwyczaj obstawiony jest przez starszych studentów.
szpulka
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2011, o 21:40

Re: Akademiki w Bydgoszczy

Post autor: szpulka »

A orientuje si? kto? mo?e jaki trzeba mie? mniej wi?cej dochód na osob? ?eby dosta? akademik? Odleg?o ode mnie do Bydgoszczy to ok. 270 km.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości