Zaświadczenie lekarza med. pracy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: a_niap »

Lek-dent jest to I WL. Jak masz na pieczątce II WL na skierowaniu to znaczy ze jesteś na II WL. Oba wydziały sie zajmują skierowaniami
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Tomq »

Ja na moim skierowaniu mam napisane WUM Wydziałowa komisja rekrutacyjna I i II wydziału lekarskiego ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa, ale w prawym dolnym rogu kierującym na badanie jest Pani Sekretarz WKR I wydziału lekarskiego.

W ogóle od czego to zależy, na który wydział idę? Bo jest temat założony, ale nikt nie pokusił się o określenie kryterium rozdzielania.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Medycyna Lwów »

żadne pieczątki teraz nic nie znaczą, bo przydzielania do I lub II WL odbywa się PO zakończeniu rekrutacji i jest całkowicie losowe (1/3 os. idzie na IIWL), więc bez paniki.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: a_niap »

Tomq pisze:W ogóle od czego to zależy, na który wydział idę? Bo jest temat założony, ale nikt nie pokusił się o określenie kryterium rozdzielania.
Juz bylo o tym na forum. Jest lista rankingowa - czyli to co w rekrutacji, osoby z najwiekszą liczbą punktów na poczatkowych miejsach, potem w kolejnosci malejącej - pierwsza osoba w roku parzystym idzie na drugi WL, potem na zmiane, ale chyba w proporcji 2:1 az do wyczerpania miejsc na II Wl (100 osób chyba). Koncówka +niestacjonarni na I WL
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Tomq »

No to wiele wyjaśnia za cholerę nie wiadomo czy mam ten sam numer na liście rankingowej co miałem w rekrutacji, bo ktoś mógł zrezygnować przede mną, za mną.

No i tak, był temat na forum tylko tego kryterium nie mogłem tam znaleźć, być może nie szukałem zbyt głęboko, w każdym razie dzięki serdeczne za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Exence
Posty: 31
Rejestracja: 13 mar 2009, o 19:54

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Exence »

a czy to zaświadczenie może być wydane przez innego lekarza? np. rodzinnego?
Grzenek
Posty: 36
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 21:08

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Grzenek »

Ma być od lekarza medycyny pracy.

Swoją drogą po co by dawali skierowanie do rodzinnego?
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: jarek 12345 »

A można wpłynąć na to ,na jaki chce się wydział iść ?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Medycyna Lwów »

nie można, ale w dalekiej perspektywie różnica prawie żadna, choć oczywiście jako student IWL ten jest najlepszy
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: jarek 12345 »

A od 300 miejsca w rankingu wszyscy idą już na I wydział
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Medycyna Lwów »

nie wiem, ale chyba nie. 1/3 wszystkich studentów, obecnie przyjmują was więcej więc i więcej osób pójdzie na IIWL.
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: jarek 12345 »

Ale I lepszy np patrząc na sklad na Scapulę czy superhelisę to z 2 wydziału nie ma chyba osób , a jak są to mało .cZYM SPOWODOWANA JEST TA SYTUACJA , gorszymi asystentami na 2 ?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Zaświadczenie lekarza med. pracy

Post autor: Medycyna Lwów »

na scapuli były z osoby przynajmniej moim roczniku z II WL, na helisie w zesżłym roku dziewczyny z II WL były 6. w Polsce drużynowo (my 2. 0,5 pkt za gospodarzem CMUJ). Anatomia jest taka sama, inny zestaw asystentów, w tym kilka postrachów jest na II WL, a biochemia mają gdzie indziej i faktycznie uczą sie jej znacznie mniej niż my, ale to już zasługa wspaniałomyślnej pani prof. B-K.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości