Czy mam szanse żeby dostać się na jakikolwiek uniwersytet?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
olafek91
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:49

Czy mam szanse żeby dostać się na jakikolwiek uniwersytet?

Post autor: olafek91 »

Hej moi drodzy. Mam do was wielką prośbę. Napisałem biologię na 62% i chemię na 70%.(bio i chem roz) Czy mam jakiekolwiek szanse żeby dostać się na jakikolwiek uniwersytet medyczny na lekarsko-dentystyczny? Chodzi mi o wieczorowe bo o dziennej stomatologii z takimi wynikami to mogę pomarzyć. Kurde podłamałem się maksymalnie bo 3 lata rycia non stop biologii i chemii poszło na marne bo matura była jaka była i każdy to potwierdzi . Lublin? Katowice? Białystok? Gdańsk? Poznań? Jeśli ktoś się orientuje czy 62%bio i 70%chem można się załapać gdzieś na wieczorową stomatologie bardzo bym prosił o odpowiedź.
olafek91
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:49

Re: Help :P

Post autor: olafek91 »

Jestem nowy na forum także dopiero co uczę się nim posługiwać. Sorry że założyłem nowy wątek.
Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

[Link] Help :P

Post autor: Patka_nt »

My tu nie zajmujemy się tematem kierunków lekarskich/lekarsko-dentystycznych.

Pytaj tu: medycyna-kierunek-lekarski-vf16.htm

A na przyszłość pierwsze dokładnie przeglądnij forum, a dopiero później zakładaj tematy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości