Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Dzięki za odpowiedzi chyba mial dobry humor w tym tygodniu bo malo osób pouwalał xd
Korczaszko, a on na tym egzaminie wymaga szczegółowo tych wszystkich bakterii? W sensie, wszystko to co gada ? Bo jeśli tak, to faktycznie trochę tego jest .
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Ja się uczyłam z jakichś drukowanych materiałów - w sensie wykładów, miałam dwie wersje starszą i nowszą i to starczyło mi na luzie Przy czym miałam szczęście, bo dostałam brucelozę (z której wcześniej odpowiadałam na ćw i miałam na kole - jedyna rzecz z której odpowiadałam ) i chlamydie z której właściwie chciał ogólniki.

Gadając z profesorem trzeba być pewnym siebie i spokojnym. Na kole byłam z dziewczyną, która umiała lepiej niż ja, ale była zestresowana, wyszły jej wypieki na twarz i dekolt, mówiła dobrze ale nerwowo i albo nie zdała albo dostała słabe 3 (to było dawno ), ja odpowiadając gorzej dostałam 4 albo wyżej, bo byłam wyluzowana i sobie z nim dowcipkowałam. Wiadomo trzeba coś umieć, ale zachowanie też się dla niego liczy
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Avenegeus »

Wiem że teraz świątecznie i tak dalej, ale jakby ktoś miał chwilkę to mógłby mnie uświadomić czego można spodziewać się na drugim kole z patofizjo u dr K.? :D
polowkiczaszki
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2012, o 16:54

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: polowkiczaszki »

Hej,
kieruję pytanie do osób, które miały już praktyki kliniczne. Czy możecie polecić miejsca, gdzie odbywaliście praktyki? We Wrocławiu
Dziękuję z góry i pozdrawiam
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

A ja ponawiam pytanie o fakultet z neuro - kiedy go macie?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: patkarola »

z tego co wiem to w środy . chyba o 16:00
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Tak niestety mi nie pasuje, więc nie poudaję studentki
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Czy na przedterminie z zywienia da się sciągac ? I czy warto w ogole na niego isc? Tak, wiem, ze to zawsze jakies dodatkowe podejscie, ale slyszalam, ze prof bardzo roznie ocenia pracę i ze nawet jak się dobrze to napisze, to i tak mozna nie zdac. Jaka jest mniej wiecej zdawalnosc ?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: patkarola »

zawsze warto bo zawsze jest szansa, że się zda. czy da się ściagać nie wiem, ale wiem że trzeba by być strasznie głupim, żeby nie wykorzystać okazji darmowego dodatkowego terminu (który na dodatek u nas był eszcze w dużo dogodniejszym terminie)

u nas większość zdała na pewno.

a nei ma z tego zestawów tak w ogole? pamietam, że uczyłam się jakiś gotowców?
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: aguu »

Warto!
Ze ściąganiem różnie to bywa części się udało, ale jak kogoś złapali to zabierali mu prace. Opracuj zagadnienia od prof z tym co mówił na wykładach i zdasz na 100% u nas sporo osób nie zdało bo opracowaliśmy wspólnie zagadnienia po czym okazało się, że większość jest źle bo ludzie zrobili to na odwal się.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Ok, dziekuje za odpowiedzi
No wlasnie slyszałam coś o tych złych opracowaniach, ale chyba dorwałam dobre.

A co powiecie na temat egzaminu z immunologii u prof N. ? Wystarczy sie przygotowac z prezentacji i tego co dopowiadał na cwiczeniach/wykladach czy lepiej jeszcze z jakiejś książki ( Jakóbisiak) poogarniac cos ? Wypozyczylam tez jakieś Krotkie wyklady z immunologii, wydaje się ok, ale czy wystarczy na egzamin ? Porf pyta bardzo szczegolowo, czy raczej ogolnie? I czy jak jest 5 pytań, to można na przyklad na jedno nie odpowiedzieć, czy trzeba chociaż trochę o każdym powiedziec ?
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Avenegeus »

Prof na egzaminie z immunów jest kochany jak się ktoś pogubi to pomaga i generalnie jest bardzo miło D
Raczej nie wymaga cudów ponad ćwiczenia, wykłady i to co sam dopowiadał - chociaż miejscami o ile pamiętam to trzeba było sobie coś doczytać, bo spora część prezentacji z wykładów była w formie samych obrazków :P
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Zireael »

A co do immunów to prawda, że N. ma poker face i dowiadujesz sie co wystawił dopiero po wyjściu zaglądając za drzwiami do indeksu? Czy to straszak?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości