LUBLIN - wymagane dokumenty

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: omykowa »

Hej. prosze, podajcie spis wymaganych w lublinie na wet dokumetow, razem ze wskazaniami jak ma wygladac (byc opisana) teczka, itd.

przepraszam, ze tak Was wykorzystam :p ale jestem za granica, dorwalam neta na pol godziny, a za mna juz kolejka innych ludzi. nie moglam znalezc spisu dokumentow na stronie up lublin. pozdrowienia z taize dla tych, ktorzy moze znaja miejsce i z gory dzieki
Awatar użytkownika
kocilapki
Posty: 201
Rejestracja: 21 maja 2010, o 09:44

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: kocilapki »

1. Podanie o przyjęcie na studia wydrukowane z osobistego konta rejestracyjnego kandydata po
dokonaniu rejestracji i otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na studia (wybrane kierunki /drukuj
podanie).
2. Oryginał lub odpis świadectwa dojrzałości.
3. Oryginał dyplomu/zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty olimpiady i konkursów
stopnia centralnego – dotyczy olimpijczyków korzystających ze zwolnienia z postępowania
kwalifikacyjnego. Po dokonaniu rejestracji internetowej kandydaci - olimpijczycy mają obowiązek
przesłać na adres właściwego Sekretariatu Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej kserokopię
dyplomu/zaświadczenia lub faksem.
4. Świadectwo ukończenia szkoły średniej. Do świadectwa uzyskanego za granicą należy dołączyć
tłumaczenie na język polski i zaświadczenie wydane przez Kuratorium Oświaty, jeżeli ze świadectwa
nie wynika, że uprawnia do studiowania. Zaświadczenie jest ważne wraz z oryginałem świadectwa
uzyskanym za granicą.
5. Trzy fotografie (wym 37 mm x 52 mm) bez nakrycia głowy, na jasnym tle, w stroju wizytowym, zgodne
z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych.
6. Kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata.
7. Pokwitowanie opłaty wniesionej za postępowanie kwalifikacyjne.
8. Pokwitowanie opłaty wniesionej za indeks i legitymację elektroniczną (opłata na indywidualne konto
przydzielone w czasie rekrutacji, kwota: indeks 4 zł +17 zł za legitymację).
9. Wniosek o wydanie legitymacji elektronicznej wydrukowany z systemu z naklejonym zdjęciem.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Załącznik nr 1 do harmonogramu rekrutacji 2010/2011 – wymagane dokumenty Strona 2 z 2
10. Deklaracja wyboru języka/języków i innych przedmiotów do wyboru. Kandydat pobiera deklarację z
Sekretariatu Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej lub ze strony internetowej up.lublin.pl
rekrutacja 2010/2011 i składa wraz z dokumentami.
11. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania jeździectwa wydane przez lekarza
uprawnionego do orzecznictwa sportowo-lekarskiego (należy przedłożyć komisji egzaminacyjnej
przed przystąpieniem do sprawdzianu). Dotyczy tylko kandydatów na kierunek zootechnika
specjalność hodowla koni i jeździectwo.
12. Orzeczenie lekarskie. Kandydat wraz z decyzją o przyjęciu na studia otrzyma skierowanie do lekarza
medycyny pracy. Badania są bezpłatne. Miejsce wykonania badań: Ośrodek Medycyny Pracy zgodnie
z miejscem zamieszkania lub w Lublinie. Orzeczenie lekarskie należy dostarczyć do właściwego
dziekanatu. Ostateczny termin złożenia orzeczenia lekarskiego w momencie odbioru legitymacji z
dziekanatu. Kandydaci na kierunek: ekonomia, turystyka i rekreacja, architektura krajobrazu nie
mają obowiązku składania orzeczenia lekarskiego.

a ja mam pytanie jak opisać teczkę? imię, nazwisko i pesel?
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Catherine90 »

no właśnie też szukałam tego na stronie ale nigdzie nie znalazłamja opisze tak jak w zeszłym roku na innej uczelni - imię, nazwisko, pesel, kierunek i czy stacjonarne/niestacjonarne
Awatar użytkownika
kocilapki
Posty: 201
Rejestracja: 21 maja 2010, o 09:44

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: kocilapki »

ma jeszcze jedno, głupie pytanie
Czy mając tę deklarację wyboru języka, to kasujecie pozostałe (poziomy i języki) wybierając po jednym i to drukując, czy może drukujemy to, co jest na stronie uczelni i zakreślamy odpowiedni poziom i język długopisem?
transatlantic_b
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2009, o 08:39

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: transatlantic_b »

Ja będę teraz nna drugim roku wety w Lublinie. Gratuluję wszystkim , którzy się dostali i wybierają tą uczelnie, bo to bardzo dobry wybór. Jeśli chodzi o język to radze wybierać poziom podstawowy, żeby sobie życia nie utrudniać a i tak niczego więcej się nie nauczycie Poza tym porowadzący w grupach podstawowych są przyjemniejsi
Awatar użytkownika
GAsiaG
Posty: 136
Rejestracja: 22 lip 2009, o 08:07

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: GAsiaG »

ja zakreśliłam długopisem:D
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Catherine90 »

transatlantic_b, poziom podstawowy czyli ten A2? bo mamy do wyboru 5 poziomów:P
Awatar użytkownika
wiolek1991
Posty: 60
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:41

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: wiolek1991 »

ale na dole masz opisane który poziom do której matury, więc możesz wybrać tylko dwa
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Catherine90 »

wydaje mi się że ten opis na dole to jest tylko tak orientacyjnie jakby ktoś nie wiedział jakie to są poziomy) bo jak ktoś jest wyżej niż matura rozszerzona to może sobie wybrać np. C1 jakby trzeba było wybierać tylko spośród tych dwóch to by nie wypisali pięciu)
transatlantic_b
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2009, o 08:39

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: transatlantic_b »

wybierajcie B1, z tego co wiem to nie mielismy do wyboru poziomu A. Ale na początku roku i tak czesto niektorzy prowadzący robią testy zaawansowania i sami grupują studentów w grupy.
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Catherine90 »

a ja sie wlasnie zorientowałam że mam za małe zdjęcia zapamiętałam sobie z tego co tam pisało, że mają być zgodne z wymaganiami do dowodu, a teraz patrze że one są trochę mniejsze niż tam pisze myślicie że to jest problem? w sensie że mi nie przyjmą ich? bo teraz już zbytnio nowych nie zrobie:/
Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Patka_nt »

Najlepiej zadzwoń i zapytaj - będziesz spokojna
Catherine90
Posty: 31
Rejestracja: 2 sie 2009, o 17:28

Re: LUBLIN - wymagane dokumenty

Post autor: Catherine90 »

tylko ja mam kawałek do Lublina i jade jutro już zobaczyć sobie jak to wygląda tam, przenocuje i w poniedziałek musze zanieść dokumenty i wracać do domu a w poniedziałek już nie zdąże zrobić nowych chyba:/ nie miał ktoś takiej sytuacji w zeszłym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości