Obóz integracyjny?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Wodziu
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2009, o 19:38

Obóz integracyjny?

Post autor: Wodziu »

Mam takie pytanie, ostatnio przeglądałem sobie strony uczelni z innych miast i w Łodzi widziałem, że jest wyjazd dla studentów wybierających sie na medycynę, nie wiecie może czy we Wrocławiu nie ma czegoś podobnego?
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: netke »

jest jakiś obóz
ale to chyba nie to samo co integracyjny, do tego duszpasterski

jednak najlepszy byłby jakiś organizowany przez uczelnię
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: foxy_ »

Na stronie uczelni jest link do obozu

Ale wiem, że są jeszcze inne obozy studenckie - w Międzyzdrojach czy nad Soliną, trzeba tylko troszkę pogrzebać w sieci. Tylko niestety pojęcia nie mam, gdzie będzie najwięcej studentów medycyny. Może w Białym Dunajcu, skoro jest promowany na stronie uczelni?
Balin
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2010, o 09:35

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: Balin »

W zeszłym roku byłem na obozie w Białym Dunajcu. Nie zrażajcie się tym, że to obóz organizowany przez duszpasterstwa. Na pewno trafi się tam też ktoś kto będzie studiował medycynę. Polecam
niegazowana
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2010, o 22:29

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: niegazowana »

no tak,ale nie wiecie czy AM nie będzie organizowała takiego obozu tylko i wylącznie dla studentow tej uczlelni?tak jak wlasnie WUM i AM w łodzi? chenie bym sie wybrała
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: foxy_ »

Swojego własnego obozu chyba teraz nie mamy, ale któryś z podanych współorganizujemy, także spokojnie możesz wybrać w zimie był organizowany obóz z SUMem.
Wodziu
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2009, o 19:38

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: Wodziu »

jedzie ktoś z was może nad Solinę, co na stronce teraz jest ?
Marja_S
Posty: 16
Rejestracja: 9 sie 2010, o 19:46

Re: Obóz integracyjny?

Post autor: Marja_S »

Z tego co słyszałam, to z lekarskiego raczej mało osób jeździ na takie obozy, ale z innymi kierunkami podobno już jest nieco lepiej. Może jak się umówicie, to coś z tego wyjdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości