Gdzie studiować - UR czy Prz ?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
Foczusia
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2010, o 01:04

Gdzie studiować - UR czy Prz ?

Post autor: Foczusia »

Witajcie, mam do Was pytanie: gdzie wg lepiej studiować biotechnologię - na UR w krakowie czy Politechnice Rzeszowskiej ? Mam straszny dylemat, słyszałam już różne opinie. W internecie nie można praktycznie nic znaleźć jak wygląda biotech na Prz, słyszałam, że jest tam b.ciężko, wykładowcy okropni, a jednocześnie ta uczelnia jest niedoceniana, bo wśród uczniów i studentów zwykło mawiać się, że jest słaba Część osób radzi mi tam iść, mówiąc, że kierunek ten po uczelni technicznej będzie bardziej przyszłościowy".
O biotechu na UR wiem niewiele, ponoć też jest ciężko i poziom wysoki, ale nie wiem jak się przekłada nazwa uczelni rolniczy na ten kierunek, czy będzie on rzeczywiście miał więcej wspólnego z rolnictwem?
Bardzo proszę o sugestie, porady, opinie. Każda jest dla mnie na wagę złota.
William Harvey
Posty: 78
Rejestracja: 12 sty 2007, o 15:17

Re: Gdzie studiować - UR czy Prz ?

Post autor: William Harvey »

Na rolniczym nie jest źle, raczej trzeba się starać, żeby wszystko zawalić, zawsze uda się jakoś przeskoczyć najgorsze rzeczy Ale roboty też jest trochę. Co do nazwy rolniczy też się jej bałem i co prawda często więcej jest o roślinach niż zwierzętach, to myślę, że nie musisz obawiać się, że czeka Cie kariera na traktorze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości