II lista rankingowa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: II lista rankingowa

Post autor: ulka8951 »

moze
a najgorsze ze nawet nie ma jak to sprawdzic, z tego co wiem, 2 osoby dzwonily i pytay sie, miala byc w pt badz sobote
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

Wydaje mi się że to automatycznie przeskoczyło jak np. ktoś skorzystał z opcji zrezygnuj - bo takowa tam jest. To że drugiej listy jeszcze nie ma to jest pewne - z resztą na żadnym wydziale UJ jej nie ma /
pozostaje nam czekać.
druga lista na bank będzie. a jakby jej miało nie być to i tak by o tym napisali, że limit miejsc wyczerpany bla bla bla
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: II lista rankingowa

Post autor: ulka8951 »

eżeli w tym terminie nie wszyscy Kandydaci dokonają wpisu, to na ich miejsce zakwalifikowani zostaną kolejni kandydaci z listy rezerwowej. W takim przypadku wpisy tych osób odbywać się będą w terminie od 19 do 21 lipca 2010 roku, a stosowne informacje na ten temat zostaną opublikowane najpóźniej w SOBOTE

czyli jezeli dzisiaj nie ma, to i nie bedzie
ale dziwne, na stome chociaz powinna byc
Awatar użytkownika
mk91
Posty: 10
Rejestracja: 13 lip 2010, o 20:16

Re: II lista rankingowa

Post autor: mk91 »

Sobota jeszcze się nie skończyła Chyba zrobię tak jak wczoraj, pójdę na piwko i wrócę koło północy - wyniki powinny wtedy być, a ja przyjmę je na chillu ]
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

Nie ma jeszcze list na ŻADNE kierunki dostępne na UJ-ocie, więc po prostu polecieli w kulki. Ten wpis się tyczy każdego kierunku a nie tylko medycyny.
Awatar użytkownika
mk91
Posty: 10
Rejestracja: 13 lip 2010, o 20:16

Re: II lista rankingowa

Post autor: mk91 »

ej są wyniki!:D:D:D:D:D
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

Są I dostałem się na stomę na leku spadlo do 270. Wie ktoś ile spadło na stomie? bo mam tylko że zakwalifikowany a nie mam ile ma ostatni zakwalifikowany
srybus
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2010, o 16:56

Re: II lista rankingowa

Post autor: srybus »

A gdzie pisze, że ci z 170 się dostali?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: II lista rankingowa

Post autor: Mihhu »

Jeżeli na leku próg spał do 270 to przyjęli 412 osób, bo tyle ma ostatnia osoba.
A limit nie był przypadkiem 240?
Liczą, że aż tyle osób zrezygnuje?

A tal btw, słynna Pani Maria wybrała Kraków, jak wielu olimpijczyków w tym roku.
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

zauważcie, że lista rankingowa jest ta sama, po prostu ostatni przyjęty kandydat jest niżej. Nie wiemy ile osób z I listy się wpisało. po prostu poszło w dół, pewnie już teraz nie wzięli z naddatkiem. Po prostu to lista z dziurami i nie wiemy kto jest a kto nie, czaicie?:P
srybus
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2010, o 16:56

Re: II lista rankingowa

Post autor: srybus »

ja mam napisane zakwalifikowany do przyjęcia czyli chyba jestem D
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: II lista rankingowa

Post autor: szlauf »

czyli podsumowując (jak narazie):

lekarski 273/270 (ostatnia przyjęta osoba 412 miejsce na liście)

lekarsko-dentystyczny 269/ ? ?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: II lista rankingowa

Post autor: Mihhu »

Znam jedną osobę, która była tydz temu na liście na CMUJ z wynikiem około 280 i dzisiaj jej już nie ma, bo wybrała WUM.
Więc te wszystkie osoby do wyniku 273 złożyły papiery i raczej już nie zrezygnują z Krakowa.

240 osoba ma 275 pkt.

Ale namieszali, tak to jest jak się oszczędza na listach i bierze się ludzi z nadmiarem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości