2 tura rekrutacji

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

2 tura rekrutacji

Post autor: mati321 »

tak jak w tytule kiedy mozna sie spodziewac jakiejsc 2 tury rekrutacji na uczelnie i czy wogole bedzie ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: Stalowy »

O jakich kierunkach / uczelniach myślisz.?
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: mati321 »

obojetnie tam gdzie sa wolne miejsca najbardziej mnie poznan i wroclaw interesuje . znalazlem gdzies taka strone gdzie bylo pokazane na jakie kierunki i gdzie jest dodatkowy nabor bo malo ludzi sie zglosilo mozna liczyc na takie cos i w tym roku ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: Stalowy »

Nie sądzę, żeby na akademiach medycznych brakowało chętnych - niezależnie od tego jaki to kierunek. (jeżeli oczywiście chodzi Ci o uczelnie medyczne).
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: mati321 »

to akurat wiem ale jakies uniwerystet przyrodniczy kierunki malo popularne jak np towaroznawstwo ?
Morszczyn

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: Morszczyn »

UJ prowadzi dodatkowy nabór na ochronę środowiska i studia biologiczno-geograficzne.
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: mati321 »

dzieki wielkie jak ktos jeszcze bedzie cos na ten temat wiedzial prosze zeby dal znac.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: Stalowy »

Wydaje mi się, że trzeba będzie śledzić komunikaty uczelni które Cię interesują - jestem pewien, że będzie tego typu drugich tur bardzo wiele
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: mati321 »

i tez to robie ale sprawdzajac listy rezerwowe czy wskoczylem na jakies miejsce i szukanie komunikatow to mozna cos przeoczyc a takie przeoczenie dla mnie bylo by czyms strasznym takze prosze jak ktos bedzie wiedzial zeby dal znac czasochlonne to raczej nie jest jak ktos zobaczyc i napisze to max pare min a to info moze mi uratowac zycie D
Mimika
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2008, o 20:58

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: Mimika »

Dodatkowy nabór prowadzi także Uniwersytet Wrocławski na kierunek geografia, spec. nauczycielska geografia z biologią.
Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: 2 tura rekrutacji

Post autor: somsung »

Uniwersytet w Białymstoku prowadzi dodatkowy nabór na fizykę, filologię białoruską i francuską.

Politechnika zaś na leśnictwo ale nie jestem tego pewny w 100%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości