Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
eszebel
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2010, o 14:25

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: eszebel »

Padre Morf pisze:


generalnie ona jest potrzebna na praktyki

no, a praktyki są już w październiku więc? dlaczego na tej uczelni nie ma żadnej jasnej informacji?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Padre Morf »

no, a praktyki są już w październiku więc?

praktyki czy ćwiczenia?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: myniula »

Padre Morf pisze: idź do swojego rodzinnego i zapytaj o swoją kartę szczepień i on Ci powinien powiedzieć co i jak.
dziękuję za odp. pozdrawiam
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: kateleenka »

myniula, mozesz miec niewpisane do ksiazeczki, jesli jestes tak zapominalska jak ja nigdy nie pamietalam o ksiazeczce, ale poszlam do swojego lekarza rodzinnego i pani od szczepien wszystko ladnie dopisala do ksiazeczki.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: myniula »

tak jak radziliście, poszłam do przychodni,szczepienia były, nie wpisano ich po prostu do książeczki, Pani przepisała co trzeba z karty szczepień, także wszystko jest w porządku
eszebel
Posty: 12
Rejestracja: 19 lip 2010, o 14:25

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: eszebel »

a czy ktoś z was posiada już ową ksiazeczke zdrowia sanitarno-epidemiologiczną? planuje ktoś wyrobić ją jeszcze przed rozpoczęciem studiów?
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: mentos »

ale w sumie po cio? to jest nasz problem dopiero w czerwcu
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: kateleenka »

eszebel, jak nie masz to w sumie bez sensu robic teraz, bo potrzebna na wakacje za rok
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Padre Morf »

planuje ktoś wyrobić ją jeszcze przed rozpoczęciem studiów?

lepiej zrobić po rozpoczęciu.
Robiąc badania mając skierowanie z uczelni robisz je za free. W przeciwnym wypadku - około 70zł trzeba wyłożyć z własnej kieszeni.,
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lexie »

Książeczka jest potrzebna na praktyki (w wakacje, w październiku nie ma żadnych praktyk) ale w tym roku ŚUM upomniał się o nie już w lutym. Poczekajcie aż wydadzą wam skierowania i na spokojnie zróbcie sobie wszystko za darmo a nie tak jak my w panice że jak nie zrobimy tego w tydzień to nie dostaniemy wpisu na drugi semestr (bo takie mieliśmy zarządzenie ale oczywiście koniec końców część nie zrobiła aż do czerwca i nikt im nic nie zrobił za to)
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lolkaa92 »

dziwne ja jak byłam w dziekanacie to mi powiedzieli że kserokopię książeczki mam donieść do końca września razem z zaświdczeniem że byłam szczepiona na wzw. tak jest w tym roku, tak?
Med
Posty: 27
Rejestracja: 15 sie 2011, o 22:20

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Med »

tak, trzeba chyba dostarczyć zarówno ksero książeczki jak i oryginał -)

katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: katalonka »

lolkaa92 pisze:dziwne ja jak byłam w dziekanacie to mi powiedzieli że kserokopię książeczki mam donieść do końca września razem z zaświdczeniem że byłam szczepiona na wzw. tak jest w tym roku, tak?

mnie jeszcze straszyli że bez tego nie wpuszczą na zajęcia :p ale wolałabym zrobić tą książeczkę mając skierowanie bo nie uśmiecha mi się wydawać tyle kasy.

a co ze szczepieniem na wzw b, ma ono jakąś datę ważności? w mojej książeczce ostatni wpis jeśli chodzi o wzw b to rok 2000
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości