Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
shikaka
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2011, o 14:23

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: shikaka »

Jeśli od ostatniej dawki szczepionki minęło więcej jak 5 lat należy sprawdzić sobie poziom przeciwciał I ewentualnie się doszczepić w przypadku gdy będzie on za niski

lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lolkaa92 »

ja z ośrodka zdrowia tam gdzie jestem zapisana poprosiłam o ksero na co byłam szczepiona i jeszcze dostałam zaświadczenie od lekarza pacjentka szczepiona na wzw b", a byłam szczepiona w 2005

a odnośnie tej książeczki zdrowia to muszę zrobić ksero 1-szej strony tam gdzie są dane osobowe i tej tabelki, tak ? wpis do tej książeczki robi lekarz rodzinny ?
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: katalonka »

shikaka dzięki wielkie!

ciekawe tylko co z tym skierowaniem na książeczkę, niedługo wybiorę się na uczelnie, może dadzą mi coś takiego
shikaka
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2011, o 14:23

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: shikaka »

Lolkaa92 nie wiem czy się nie przyczepią do daty szczepienia

lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lolkaa92 »

ta książeczka zdrowia to może być uzupełniona przez lekarza rodzinnego (na podstawie wyników badań )
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Stalowy »

Lekarza medycyny pracy, lolkaa92
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Arnold »

Ewentualnie lekarz rodzinny z uprawnieniami do wystawiania dokumentów medycyny pracy
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: mlynekt »

najważniejsze to żeby na pieczątce pisało (bo na to patrzą)
ja mam coś w stylu badania profilaktyczne przeprowadził. czy coś o tym że lekarz medycyny pracy
Lilen
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2011, o 14:00

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: Lilen »

Ja bylam w sanepidzie na Raciborskiej no w każdym razie w centrum Katowic. I napisze co się dowiedzialam moze komus to pomoże
Badanie kosztuje 99 zł, od tego roku uczelnia nie pokrywa kosztów. A próbki oddaje się, wszystkie tego samego dnia.

Książeczkę co ciekawe można kupic w pobliskim solarium(!) a nie w Sanepidzie.
Ale za to jest mozliwosc wykonania szczepienia na żółtaczke w budynku sanepidu. Tylko trzeba dostarczyć papier od lekarza rodzinnego ze jest sie zdrowym(co wazne jest on tylko uznawany do 24 godzin po wypisaniu ] )

I z tego co bylo zamieszczone na drzwiach wejsciowych od komisji rek. jak oddawalam papiery to można się bylo dowiedziec ze zarówno książeczka jak i zaświadczenie o szczepieniu bedzie wymagane z początkiem października( tu dokladnej daty nie jestem pewna)
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: york »

w bielsku też kosztuje 99 ale próbki trzeba oddawać 1 na 1 dzien i pani nie da wiecej pojemniczków
a ksiazeczki mowia, ze beda wymagac, a jak ostatnia lista bedzie np 30 wrzesnia to ktos nie zrobi badan za 1 dzien, bo to troche trwa wiec na luzik
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: lolkaa92 »

czyli z wynikami badań z sanepidu muszę iść się zarejestrować do lekarza medycyny pracy i on mi uzupełni tą książeczkę i wyda orzeczenie, tak ?
gercio

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: gercio »

Czy ta książeczka obowiązuje też na wydziale w Zabrzu?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Książeczka zdrowia sanitarno epidemiologiczna

Post autor: york »

napewno przed praktykami będziesz musiał wyrobić, więc jak masz czas to możesz zrobić to teraz póki są wakacje, żeby w trakcie roku nie zawracać sobie głowy chodzeniem przed zajęciami do sanepidu

tak, teraz z wynikami do lekarza medycyny pracy, tylko niektórzy nie chcą wydawać orzeczeń
a dostaliście druczki na orzeczenie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości