testy na OB

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
lukasz663
Posty: 68
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 18:47

testy na OB

Post autor: lukasz663 »

Witam
Jestem tegorocznym olimpijczykiem i przygodę z olimpiadą mam już za sobą. Mam do sprzedania testy z poprzednich olimpiad (bardzo dużo testów) z odpowiedziami. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.
kp1990
Posty: 88
Rejestracja: 4 lip 2008, o 18:10

Re: testy na OB

Post autor: kp1990 »

Witam! Jestem tegoroczną laureatką OB i dwukrotną finalistką OWE. Posiadam ogromną ilość materiałów - podręczników, skryptów, testów. Stworzyłam listę tego wszystkiego- proszę pisać na priva, udzielę wszelkich informacji.
Inetta
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 10:08

Re: testy na OB

Post autor: Inetta »

Sprzedam ksero zbioru zadań testowych przygotowujący do olimpiady biologicznej(WSiP). Cena 15zł.


Cytuj:
Jedyny na rynku wydawniczym zbiór ok. 500 oryginalnych zadań testowych, z jakimi spotkali się uczestnicy poprzednich edycji Olimpiady Biologicznej. Przygotowany przez WSiP i Komitet Główny Olimpiady Biologicznej. Niezbędna pomocdla uczniów i nauczycieli przygotowujących swoich podopiecznych do startu w olimpiadzie.

Zbiór podzielono na działy. Pytania obejmują zarówno podstawowy, jak i rozszerzony zakres nauczania biologii oraz treści wykraczające pozaprogram biologii w szkołach ponadgimnazjalnych.
Wszystkie pytania testowe zawierają pięć wariantów odpowiedzi, z których uczeń dokonuje wyboru jednej właściwej. Za każdą prawidłową odpowiedź uczeń otrzymuje 1 pkt., ale w zbiorze zaproponowano też zestaw trudniejszych pytań (oznaczono je gwiazdką), za które przyznaje się 2 pkt. W dziale Zadania za 5 punktów uczniowie znajdą również pytania, będące częścią egzaminu testowego podczas centralnego etapu olimpiady.Na końcu publikacji umieszczono klucz odpowiedzi do wszystkich pytań.


Zgłoś ten post
ethel
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2010, o 10:48

Re: testy na OB

Post autor: ethel »

poszukuję testów na OB-tylko nie tych z wsip proszę o kontakt na pw
damian9292
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2010, o 19:32

Re: testy na OB

Post autor: damian9292 »

Ja także poszukuję testów, proszę o kontakt na pw.
agata7
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:06

Re: testy na OB

Post autor: agata7 »

Kupię testy i inne materiały przygotowujące do OB, proszę o kontakt na pw lub gg
eeverybodylies
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2009, o 08:40

Re: testy na OB

Post autor: eeverybodylies »

Również bardzo zależy mi na książce z testami na Olimpiadę WSiP-u.
Ewentualnie ksero.
Jeśli ktoś ma na zbyciu, na sprzedaż proszę o kontakt!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mala_mii
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2011, o 19:25

Re: testy na OB

Post autor: mala_mii »

Może zostanę zlinczowana, bo sporo tu osób oferujących sprzedaż testów, ale jest prostszy sposób na ich zdobycie.
Wystarczy się skontaktować z kimś z KGOB np. wspólnie z nauczycielem biologii napisać maila, a komisja bardzo chętnie udostępni nam testy.

Niestety bez odpowiedzi, i tu pojawia się moje pytanie. Oferuję wymianę odpowiedzi za odpowiedzi. Poszukuję:
etap centralny 2007/2008, 2009/2010
etap okręgowy 1997/1998, 1998/1999, 1999/2000, 2003/2004
Sama oferuję odpowiedzi do okręgu od 2000 do 2011 (bez 2006/2007, 2003/2004) i 2008/2009 z centralnego
Iza685
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2011, o 12:59

Re: testy na OB

Post autor: Iza685 »

Ja również chętnie kupie jakiekolwiek materiały na olimpiadę.
Szczególnie testy z WSiP-u. Proszę o kontakt iza.[at].pl
Molll
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2011, o 18:56

Re: testy na OB

Post autor: Molll »

Ja też kupię testy na OB, najlepiej zWSIPu, ale nie tylko. Mój mail to fikcyjna.[at].com
magdal
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2011, o 12:23

Re: testy na OB

Post autor: magdal »

Kupię testy na OB,pilne!
Proszę o szybki kontakt na magda.[at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości