Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
xnevelx
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:49

Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: xnevelx »

Widzę, że sporo osób odzywa się z tego kierunku, więc myślę, że należy nam się nowy wątek! )

Witam wszystkich przyszłych studentów farmacji, zapraszam do wpisywania i dyskusji!
Awatar użytkownika
Lady_Maga
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 06:42

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Lady_Maga »

Witam koleżanki i kolegów:)

Trzeba pomyśleć o jakimś spotkaniu jeszcze przed rozpoczęciem roku

Kiedy macie szkolenie BHP?
Misiael
Posty: 92
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:43

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Misiael »

Witam, witam szkolenie mam 10 września
reniaa007
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2009, o 13:23

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: reniaa007 »

10 września fajnie
Awatar użytkownika
xnevelx
Posty: 48
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:49

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: xnevelx »

Ja również 10 września
Misiael
Posty: 92
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:43

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Misiael »

Był może już ktoś u lekarza medycyny pracy? Jakie badania tam robią i długo trzeba czekać ?
Awatar użytkownika
Lady_Maga
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 06:42

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Lady_Maga »

No to widzimy się 10 września

I co z tymi badaniami? ktoś zna szczegóły?

Pozdrawiam przyszłych Farmaceutów
Anatu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2010, o 11:22

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Anatu »

Hej. Ja się przeniosłam na farmację z analityki także mam już jakieś doświadczenie z naszą AM
Jeśli chodzi o badania to wszystko zależy od tego, gdzie je robicie. W wielu przypadkach musicie przygotować się na kilka ładnych godzin u lekarza, które w większości poświęcicie na . czekanie w kolejkach, bo na ogół wszystkich zapisują na jedną godzinę. Zdarzają się przychodnie, gdzie badanie robią w 20 minut, ale to kwestia szczęścia

W razie pytań piszcie, postaram się pomóc.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: .kuba. »

Ja polecam przychodnię na ul. Joannitów - wszystko można załatwić w jeden dzień, ale niestety trzeba czekać kilka godzin na wyniki badania krwi. W tamtym roku byłem umówiony na godz. 9:00 na badania, a wyniki odbierałem bodajże ok. 13:00. No i oczywiście nie płaciłem, bo to jedna z przychodni, z którą AM ma (miała) podpisaną umowę.

Warto dzwonić i umawiać się na wizytę wcześniej, bo we wrześniu są makabryczne kolejki (mi się udało wkręcić, bo zacząłem się żalić pani przy telefonie, że mieszkam na drugim końcu Polski i pasuje mi tylko jeden - wybrany przez mnie - termin ). Na początku wszystko wydaje się zakręcone, ale w końcu wszystko i tak załatwicie.
Anatu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2010, o 11:22

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Anatu »

To prawda, warto umawiać się wcześniej. Ja na byłam dzisiaj się zapisać i wizytę mam dopiero na 18 sierpnia i to też szczęśliwie bo zwolniło się miejsce. To w przychodni przy Piłsudskiego we Wrocławiu jakby ktoś tam planował iść. Z drugiej strony ta przychodnia ma jeden plus: byłam tam w zeszłym roku na identycznych badaniach i załatwiłam wszystko w 45 minut z czego 30 to czekanie w kolejce Oby w tym roku było tak samo.
Wimberenda
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:28

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Wimberenda »

Myślę, że jeśli chodzi o lekarza medycyny pracy to warto też spróbować w rodzinnych miejscowościach. Planowałam zrobić badania we Wrocławiu, a mieszkam w małym, zapyziałym miasteczku 80 km od Wro. Zadzwoniłam do naszej przychodni specjalistycznej". Poszłam się zarejestrować ok. 8:40, a o 10 już miałam w kieszeni zaświadczenie Z czego samo badanie trwało jakieś 15 minut: mierzenie ciśnienia, wzrost, waga, wzrok, krótki wywiad (a raczej plotki o współmieszkańcach ), jakieś krótkie oględziny ciała i to wszystko. A myślałam, że wyślą mnie na jakieś RTG albo chociażby badania krwi. a tu nic

PS. Do zobaczenia 10 września, bo ja też z tej tury Gratuluję i pozdrawiam wszystkich pierwszoroczniaków
TTX
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2010, o 13:29

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: TTX »

Niestety muszę wszystkich zmartwić- jestem kolejna osobą, którą będziecie musieli znosić przez (mam nadzieje) całe studia .
Awatar użytkownika
Lena2567
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2010, o 08:41

Re: Farmacja 2010 na AM we Wrocławiu - poznajmy się! ;))

Post autor: Lena2567 »

Pierwszoroczniacy chcący nawiązać jakiś kontakt jeszcze przed rozpoczęciem roku piszcie - 5787187.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości