Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
michalina304
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2010, o 09:14

Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Post autor: michalina304 »

Hej ! Jestem z województwa mazowieckiego i pierwszy raz biorę udział w konkursie z biologi . Chciałam się was spytać jak tam idzie nauka , z jakich podręczników się uczycie i jak wam się podoba temat tegorocznego konkursu ./ Mi osobiście bardzo pasuje . życzę powodzenia ! Piszcie !
Awatar użytkownika
DVC
Posty: 106
Rejestracja: 25 lip 2010, o 12:23

Re: Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Post autor: DVC »

ja ze świętokrzyskigo. u nas niestety temat jest wielką niewiadomą mozna sie ewentualnie domyślać na podstawie tego co było w poprzednich latach. Czekam na jakieś wieści z kuratorium
Awatar użytkownika
michalina304
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2010, o 09:14

Re: Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Post autor: michalina304 »

Hej wiadomo już jaki jest temat ?
Awatar użytkownika
DVC
Posty: 106
Rejestracja: 25 lip 2010, o 12:23

Re: Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Post autor: DVC »

No właśnie u mnie nie wiadomo normalnie masakra, w tamtym roku dali tematy 27 lipca a w tym chyba sobie kpią z nas nie wiadomo czego się uczyć i wg .
Awatar użytkownika
DVC
Posty: 106
Rejestracja: 25 lip 2010, o 12:23

Re: Konkurs przedmiotowy biologia 2010/2011 , mazowieckie

Post autor: DVC »

no, dzisiaj na stronie kuratorium pojawiło się Zarządzenie w sprawie organizacji konkursów itd. ale napisali tylko jakie będą konkursy i do kiedy poszczeglne tematy ale nie napisali konkretnie co będzie wymagane z poszczególnych przedmiotów. i tak się cieszę, bo to już jakiś postęp, mam nadzieję, że tematy ukażą się niebawem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości