wybór SUM lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: wybór SUM lek

Post autor: Arnold »

Tego nie wiem, piszę to co dochodzi do Zabrza.
cacharela
Posty: 43
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:50

Re: wybór SUM lek

Post autor: cacharela »

wlasnie, moze ktos z katowickich studentow sie wypowie co to przezyl, na kogo i na co trzeba uwazac
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: wybór SUM lek

Post autor: Myshaaa »

Rok temu dostalo sie ponad 300osob na Ligote, zostało trochę ponad 200, ale doszły osoby, które powtarzały rok (całkiem spora brygada, do mojej grupy dołączyły 4 osobnicy). Ciężko ocenić ile w końcu nas będzie, bo ciągle coś ciekawego wymyślają, np na poczatku czerwca 28osobom katedra anatomii oznajmila, żeby spadali, bo nie dostana juz terminu, więc te osoby wyjęły papiery i poszły w siną dal, olewając wszystkie inne zaliczenia. Tydzień czy 2 tyg temu na stronie katedry pojawil sie komunikat o kolejnym terminie- jak miło wiem, ze teraz wam sie wydaje, ze jestescie wielcy i mozecie wszystko, ale bywa roznie- czasem najlepsi mają niefart.Wbrew pozorom 70% to nie jest tak malo, a sił często brakuje. Mnie osobiscie nic strasznie strasznego nie spotkalo, ale jak juz wiele razy pisalam mialam chyba wiecej szczescia niz rozumu. Boje sie biochemii jak slysze co sie tam czasem wyrabia
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: wybór SUM lek

Post autor: pb »

cacharela pisze:wlasnie, moze ktos z katowickich studentow sie wypowie co to przezyl, na kogo i na co trzeba uwazac
ha! zaczyna sie a sama zabawa jak co roku
Watpie zeby studenci korzy dostali na uczelni kopa wpizdu chodzili po forach i opowiadali jak daleko leciały. Alena forum bylo tego sporo, skorzystaj z wyszukiwarki
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: wybór SUM lek

Post autor: barnabaxo »

W każdym razie wielkie dzięki za wszelkie info
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: wybór SUM lek

Post autor: Lady-Freakish »

dzieki, teraz mam już jakieś wyobrażenie o tej uczelni
wkroplidzdzu
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:35

Re: wybór SUM lek

Post autor: wkroplidzdzu »

Niejaki don_balon, który zabierał już głos w tym oto wątku, już kończy katowicki lek, nigdy niczego nie poprawiał, przez większość studiów pobierał stypendium naukowe, a zapewniam Was, że nie można nazwać go pilnym studentem
Proście go, może zdradzi Wam receptę na śląski sukces
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: wybór SUM lek

Post autor: Lady-Freakish »

jako, że studiował w Morderze oznacza to jedno - miał Pierścień
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: wybór SUM lek

Post autor: myniula »

Lady-Freakish pisze:jako, że studiował w Morderze oznacza to jedno - miał Pierścień
hahaha rozwaliło mnie to doszczętnie D
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: wybór SUM lek

Post autor: don_balon »

wkroplidzdzu pisze:Proście go, może zdradzi Wam receptę na śląski sukces
Jako, że forum traktuje bardziej o maturze i rekrutacji, to może Ty zdradzisz wszystkim receptę na maturalny sukces, który był Twoim udziałem?
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: wybór SUM lek

Post autor: smooth_criminal »

don_balon, czyzbys byl slaskim Gollumem? Ciekawe czy jak skonczysz juz to tez bedziesz tak podskakiwac jak Smigle kiedy dorwal pierscien z palcem Froda , juz mam te scene przed oczyma
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: wybór SUM lek

Post autor: miloszor »

ludzie nie słuchajcie propagandy którą sieją ci co nie potrafią sie uczyć a za wszystko winią asystentów, ja jestem po pierwszym roku i nieposzedł bym gdzie indziej, jak sie będziecie uczyć systematycznie bez olewajstwa to będzie ok, to jest medycyna a nie biologia czy chemia, tu muszą wymagać bo od waszej wiedzy zależy później ludzkie życie
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: wybór SUM lek

Post autor: Battalie »

miloszor pisze: jak sie będziecie uczyć systematycznie bez olewajstwa to będzie ok
he he he


no właśnie nie to co reszta : jedzą, piją, lulki palą.
a później ktoś narzeka że w słodkich Katowicach jest źle.

Bierzcie przykład z kolegi który odkrył złoty środek:
Uczył się na medycynie.
Geniusz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 41 gości