INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Katrishia »

Żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu, wpisujcie tu proponowane terminy i miejsca integracji

osobiście jestem już za jakąś wstępną integracją już w sierpniu
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Katrishia »

safa_tt pisze:na stogi 25 minut tramwajem nr 8 a Sobieszewo. będzie ponad 30 min. Nie wiem czy warto się aż tam tłuc. Ale te posty można przenieść już do tematu INTEGRACJA
w ramach przenosin dyskusji o integracji do odpowiedniego tematu, pozwolę sobie odpisać tutaj

rzeczywiście daleko/ pozostaje tramwaj wodny na Hel ale z drugiej strony integrować można się wszędzie a co Ty byś zaproponował safa_tt-jakąś fajną miejscówkę na integracje?
bo ja Gdańsk jak na razie znam dosyć pobieżnie
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: peja »

Myślę, że we wrześniu byłoby najlepiej zrobić taką supermasywną integracje, ale zawsze też można się na bronxa umówić troche wcześniej, mniejszą grupą.
I niekoniecznie tylko studenci leka [tytuł], zębodłubów też warto zaprosić, bo pewnie często będziemy mieli z nimi zajęcia.
konturek

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: konturek »

zębodłubów?! zębodłubów?! wypraszam sobie, ot co!
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: safa_tt »

No niekoniecznie, wszystkie wykłady i ćwiczenia osobno. Poza historią medycyny Ale wiadomo - zaprosić można.
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Katrishia »

peja pisze:Myślę, że we wrześniu byłoby najlepiej zrobić taką supermasywną integracje, ale zawsze też można się na bronxa umówić troche wcześniej, mniejszą grupą.
I niekoniecznie tylko studenci leka [tytuł], zębodłubów też warto zaprosić, bo pewnie często będziemy mieli z nimi zajęcia.
tytułu już się zmienić chyba nie da, ale przecież nie będziemy dyskryminować zębologów najwyżej jak ustalimy termin integracji to się ogłosi wszem i wobec na dodatkowym wątku
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: lith »

Jeżeli chodzi o sierpień to mi nie robi, moje plany na przyszłość i tak nie sięgają dalej niż 48h, więc wcześniej nie jestem w stanie powiedzieć czy dam rade sie stawić. Miejsce raczej nie robi mi różnicy, bo póki co i tak pewnie będę musiał tam doczłapać się z domu samochodem. We wrześniu to najwyżej ten rejs integracyjny może mi wypaść
anaaa
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2010, o 13:09

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: anaaa »

ja też się piszę na integrację, ale bardziej jakąś wrześniową bo jednak sierpień już trochę zawalony innymi rzeczami) i tak w ogóle to myślę sobie, że jeżeli chodzi o integrację to i tak się nie skończy na jednym spotkaniu
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Chemikan »

widzę Katrishia, że bardzo mocno ciągnie Cię to tej integracji:P mi tam sierpień styka, tyko nie wiem czy już będę miał mieszkankę, więc w razie integracji musiałbym sobie jakiś dach nad głową załatwić (wierzę, że znajdzie się jakaś dobra lek-dusza:P ). A lek-zęb mam nadzieję, że się dołączy do naszego integration:) wybiera się ktoś w ogóle na ten obóz do Łajz?

Tulipka
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 09:51

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Tulipka »

Moim zdaniem najlepiej się integrować we wrześniu, tuż przed początkiem roku - wtedy większość z nas już będzie zainstalowana w Gdańsku i będzie miała lepsze możliwości manewru
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: lith »

to we wrześniu też można
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Juby_91 »

Jakby było dużo chętnych to i w sierpniu można by było gdzieś wyskoczyć większą grupą
Pod koniec września to integracja na pewno będzie, bo już większość osób będzie miała pozałatwiane lokum w Gdańsku i nie będzie żadnych przeszkód, aby gdzieś się integrować

Chemikan ja właśnie zarabiam kasę na ten obóz, a Ty planujesz się wybrać? P
Awatar użytkownika
bajkowiec
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:16

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: bajkowiec »

Jak się nie dostane na dzienne i pójdę na niestacjonarny lekarski, to też mogę przyjść?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości