Anatomia i histologia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Anatomia i histologia

Post autor: a_niap »

MiodekM pisze:A z atlasów fotograficznych lepszy McMinn czy Yokochi? Rozumiem, że w obu terminy anatomiczne podane są w języku łac i pl?
McMinn. Ale generalnie atlas fotograficzny mozna sobie podarowac.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Anatomia i histologia

Post autor: godziasia »

generalnie atlas fotograficzny mozna sobie podarowac.
to znowuż zależy od tego co komu pasuje. Mnie dopiero ostatnio, po konfrontacji tekstu czytanego z atlasem fotograficznym (akurat ja korzystałam z Yokochiego, nie narzekam, nie wiem jak wygląda McMinn) wszystko się jakoś sensownie poukładało. Jestem wzrokowcem, więc łatwiej mi takie rzeczy zapamiętać. Wszystko zależy od tego, jaki kto ma typ nauki.
MiodekM
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2009, o 14:22

Re: Anatomia i histologia

Post autor: MiodekM »

Po lekturze opinii na forum miałem zamiar zrezygnować z kupna atlasu fotograficznego, lecz studentka 6 roku powiedziała mi, że w późniejszych latach korzystała tylko z atlasu fotograficznego (np. na chirurgi), więc według niej warto kupić go od razu
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Anatomia i histologia

Post autor: a_niap »

Kwestia upodoban, niektórzy w późniejszych latach korzystają (z tego co ja słyszałam) z klasycznych.
Awatar użytkownika
kajanda
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:45

Re: Anatomia i histologia

Post autor: kajanda »

nie kupujcie atlasów fotograficznych, wszyskto można ściągnac z neta a na kompie sie dobrze zdjecia przeglada.
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: Anatomia i histologia

Post autor: mahu »

kajanda pisze:nie kupujcie atlasów fotograficznych, wszyskto można ściągnac z neta a na kompie sie dobrze zdjecia przeglada.
popieram - sam mam Yokochiego na kompie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości