oprogramowanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kalina91
Posty: 12
Rejestracja: 30 sty 2010, o 09:24

oprogramowanie

Post autor: Kalina91 »

Nie znalazłam podobnego wątku, więc tutaj zamieszczę moje pytanie. Czy WUM dysponuje oprogramowaniem Windows dla studentów? Kiedy i w jaki sposób można je pobrać?
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: oprogramowanie

Post autor: aureliano »

o_O
A z jakiej racji ma dysponować? Pierwszy raz słyszę coś podobnego. Oprogramowanie dostają studenci politechnik na kierunkach informatycznych - to zupełnie zrozumiałe, ale żeby dawać je medykom? Bez sensu
Awatar użytkownika
whitecow
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2010, o 14:52

Re: oprogramowanie

Post autor: whitecow »

kazda uczelnia daje studentom klucze windowsa za darmo - trzeba tylko napisac podanie
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: oprogramowanie

Post autor: Aszyn »

MSDNaa taki program microfotu dla studentów. Możecie sobie obadać. Ja sobie już 4 windows z tego pobrałem i wszystko legalnie

Byłem na AGHu
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: oprogramowanie

Post autor: Halius »

whitecow pisze:kazda uczelnia daje studentom klucze windowsa za darmo - trzeba tylko napisac podanie
No nie bardzo kolego
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: oprogramowanie

Post autor: a_niap »

Że niby WUM mialby dać coś ZA DARMO studentom? Heheh. Nawet porządnych książek do biblioteki nie chcą kupić, a co dopiero licencje na windowsa dla każdego studenta
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: oprogramowanie

Post autor: Medycyna Lwów »

ee tam w zeszłym roku nakupili mnóstwo nowych książek ale dopiero w listopadzie i można było sobie nowiutkie spokojnie wypożyczyć, kiedy ludzie przestali okupować bibliotekę. W tym będzie podobnie, bo się pytałem. A co do rzeczonego oprogramowania to nic takiego nie słyszałem, jedyne co możesz dostać od uczelni to własny mail z końcówką [at].edu.pl
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: oprogramowanie

Post autor: proximeaccessit »

A co trzeba zrobić, żeby dostać taki adres?

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: oprogramowanie

Post autor: Medycyna Lwów »

trzeba iść do działu informatyki w CD i tam trzeba wypełnić wniosek, podejrzewam że można to tez zrobić przez internet - poszukaj na stronie głównej WUM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości