ŚLUM - Może jakaś integracja?

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Pinky »

ej, a co to są te instrukcje i wgl wiecie, że grupa 15 została zlikwidowana?! ( i teraz my. gr. 19, mamy mieć zmieniony plan ( bu.
innspe
Posty: 33
Rejestracja: 15 lip 2010, o 18:33

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: innspe »

Pinky, wczoraj w dziekanacie pani mi powiedziała, że wszystkim grupom zmieni się plan i sama nie wie czy to będą drastyczne zmiany czy lekkie poprawki. A i kazała wybierać nam starostę! :p
magda91
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2010, o 16:15

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: magda91 »

Nieee.mi się tak nasz piątek podoba! Ja nie chcę zmian! Trzeba jednak się we wtorek dogadać i założyć to forum. A akurat we wtorek są same wykłady, więc wszyscy będą )
Zuzag12
Posty: 58
Rejestracja: 26 sie 2010, o 20:30

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Zuzag12 »

a)Co oni mają na myśli przez nie pojedyncze kartki"?
b)Skąd mamy wziąć te instrukcje?
c)Czy mi się wydaje, czy tam pisze, że będziemy coś zaliczać? :-P
Ludzie, tyle różnych informacji, że już głupieję
Awatar użytkownika
Nyks
Posty: 60
Rejestracja: 10 maja 2010, o 17:09

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Nyks »

Prawdopodobnie chodzi o to, żeby na zajęciach mieć zawsze jeden zeszyt, zamiast pojedynczych kartek, które się później wpina do zeszytu, niektórzy tak robią, aby się nie przedźwigać Powoduje to tylko niepotrzebny bałagan.
Co do tych instrukcji, to nie mam pojęcia skąd je wziąć, może z tej książki?
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Pinky »

Pójdziemy, zobaczymy. A może to chodzi o te tematy poszczególnych wykładów

edit: a wiecie może, czy my musimy mieć obowiązkowo wyrobione książeczki sanepidowskie bo np. na zdrowiu publicznym i medycynie trzeba.
Awatar użytkownika
Incitatus
Posty: 60
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:30

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Incitatus »

O właśnie książeczki sanepidowskie i szczepienia na żółtaczkę, gdzieś na stronie SUM to znalazłam ale to było dość dawno. Najlepiej spytać opiekuna roku, w ogóle będzie jakieś spotkanie z nim? A może już było tylko ja jak zwykle jestem niedoinformowana?
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: onlyma »

podejrzewam że co do tego zeszytu na chemię, to ja miałam rok temu na laborkach po prostu zeszyt, tzw dziennik laboratoryjny i w nim podczas zajęć się zapisywało całą analizę, po kolei jak się kolejne pierwiastki wytrącało, czyli np strącanie siarczków i wtedy wniosek, że takich i takich pierwiastków nie ma, a takie i takie są, czyli po prostu tok całej przeprowadzonej analizy.
a te instrukcje, to ja miałam po prostu skrypt w którym było troszkę teorii i instrukcje co do tego, jak analizę mamy przeprowadzać.
no i z tego skryptu każde zajęcia rozpoczynały się wejściówką, tzn z teorii tego co robiliśmy na laborkach, czyli np jak były kationy jakiejś konkretnej grupy to mieliśmy 5-cio minutowe sprawdziany z teorii odnośnie tych pierwiastków i kationów i zaliczenie tego było warunkiem rozpoczęcia analiz.
nie wiem, może tu chodzi o coś podobnego (:
magda91
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2010, o 16:15

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: magda91 »

Onlym jak Ci zazdroszczę, że choć trochę już ogarniasz z tego, co dopiero przed nami ) A my takie sieroty niedoinformowane ] Już tyle minęło od rozpoczęcia, a my nadal nic nie wiemy P
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: zagubiona90 »

Jest tak ja onlyma napisała poza tym, że bez względu na wynik wejściówki jesteś dopuszczony do analizy
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: onlyma »

no u nas było tak, że jak ktoś nie zaliczył wejściówki to potem miał założmy 10 minut na douczenie i odpowiadał ze swojej wejściówki ustnie, więc
Annia19
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2010, o 07:51

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Annia19 »

A ja mam takie pytanie do dziewczyn z grupy 18, bo ja np szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak jutro po wykładzie na Jagiellońskiej mamy się dostać na ten wf?
Awatar użytkownika
Nyks
Posty: 60
Rejestracja: 10 maja 2010, o 17:09

Re: ŚLUM - Może jakaś integracja?

Post autor: Nyks »

Z Jagiellońskiej na Kasztanową jadą tramwaje 24, 26 i 27
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości