Odwołanie.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Odwołanie.

Post autor: agape »

Odwołanie kieruje się do Dziekana, Rektora czy Pań z biura rekrutacji?

Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Odwołanie.

Post autor: Asia123 »

Myślę, że do dziekana danego wydziału.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Odwołanie.

Post autor: Medycyna Lwów »

Dziekan się nie zajmuje rekrutacją, tylko wydziałowa komisja rekrutacyjna i do niej się tego typu rzeczy pisze. Zresztą zanim coś napiszesz przeczytaj dokładnie regulamin rekrutacji, bo mogą w ogóle Ci podania nie przyjąć, bo odwołanie ma sens wtedy, gdy zaszły jakieś nieprawidłowości w procesie rekrutacji.
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Odwołanie.

Post autor: Ewakuacja »

tja, tak to wyglada w teorii. okazuje sie, ze warto pisac odwolania
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Odwołanie.

Post autor: a_niap »

A tak z ciekawosci - co napiszesz w tym podaniu(uzasadnienie)?
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Odwołanie.

Post autor: agape »

proszę o przemyślnie swojej decyzji o nieprzyjęciu mnie, ponieważ tak dobrego lekarza jakim bym mogła się stać no to ze świecą szukać rozsławię Waszą uczelnie na cały świat, dokonam przeszczepu narządów, o których isteniu na dzien dzisiejszy nawet nie wiecie. ooo! taka bede dobra

wiadomo, że coś o podobnym przekazie do tego co napisałam powyżej ale innymi słowami P chociaż głównie chodzi mi o to, żeby mieli mnie na uwadze jeśli ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili i zwolni się miejsce to nie będą szukać gdzięs jakis tam kandydatów na to miejsce tylko zadzwonią do mnie, bo mój list będą mieli na wierzchu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Odwołanie.

Post autor: Medycyna Lwów »

na uwadze będą mieć tylko i wyłącznie kolejnych kandydatów spod kreski, w bajki wydziały medyczne nie wierzą i dobrze. Wątpię żeby takie coś w ogóle przyjęli, bo zazwyczaj regulamin rekrutacji an który się zgadzasz biorąc w niej udział mówi, ze odwołanie można pisać tylko gdy są nieprawidłowości w toku rekrutacji, a nie jak się ma za mało punktów, bez przesady.
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Odwołanie.

Post autor: agape »

według oficjalnej wersji - tak, masz racje
ale według wersji co by było gdyby - lepiej napisać i miec spokoj bo a nóż wiidelec
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: Odwołanie.

Post autor: mahu »

zgadzam sie w 100% z Kaamilem ale jednoczesnie popieram Cie agape - pisz to odwołanie. Widze ze wychodzisz z założenia ktore tez bardzo lubie: może pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi wiec warto sie zbłaźnić choćby dla spokoju ducha i zeby sie nie zadręczać ze sie nie sprobowalo. pozdrawiam i zycze powodzenia w pisaniu bajek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 99 gości