plan zajęć

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: plan zajęć

Post autor: Fasberg »

smooth_criminal, w kato mogli zrobić coś takiego, bo może i mają anatę rok, ale 4h tygodniowo ćwiczeń. 2h na jeden dzień. Myślałem, że tak też będzie u nas ale dali nam tylko 1,5h na dzień, co wydaje mi się bardzo dziwne w przypadku skrócenia anaty o pół roku.

paulietta_91, tak widocznie jest na stomie, nie na leku. Na planie stomy nie ma wyszczególnionego planu dla 1.10.2010r.

ifa, no przecież pisze nam na planie zajęć:P Ćwiczenia i seminaria w dniu 1.X.2010r. To chyba mówi samo za siebie
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: plan zajęć

Post autor: smooth_criminal »

Adrian, no wlasnie stoma ma 1 X zajecia z protetyki wszyscy a z warsztatow testowych czesc grup, za to pon wolny
Apropos anaty to macie prze.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: plan zajęć

Post autor: Fasberg »

smooth_criminal, czyli macie 01.10. no nic nie pisało u was na planie oni to coś kombinują jak koń pod górkę:P a co do anaty to szkoda gadać:P szkoda, że jeszcze nam biofizy nie dołożyli na pierwszy semestr:P
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: plan zajęć

Post autor: Arnold »

smooth_criminal, to jest minimum programowe chyba, że zrobią jak we Wrocławiu: anatomia prawidłowa 180 (coś w tych okolicach) - egzamin i anatomia kliniczna około 30 na zaliczenie. Jednak uderza to w zabrzański egzamin z anaty, gdzie więcej jest pytań z klinicznej niż z reszty.
niemampomyslu
Posty: 34
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:17

Re: plan zajęć

Post autor: niemampomyslu »

nie wiem czy zauwazyliście, w piątek (1.10) jest anatomia i biologia (nie mówie o przysposobieniu bibliotecznym:D:D) dla grup, które je mają w planie w poniedziałek (bo ten pon.bedzie dniem rektorskim):P i ma znaczenie to, żeby wszystkie grupy równo szły. także nie martwcie się, może będziecie w gr 8b/10a/10b i bedziecie mieć piątek wolny
MateoooII
Posty: 86
Rejestracja: 15 mar 2008, o 16:02

Re: plan zajęć

Post autor: MateoooII »

wie ktoś co z planem wykładow w Zabrzu?
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: plan zajęć

Post autor: Ficioryna »

niemampomyslu pisze:nie wiem czy zauwazyliście, w piątek (1.10) jest anatomia i biologia (nie mówie o przysposobieniu bibliotecznym:D:D) dla grup, które je mają w planie w poniedziałek (bo ten pon.bedzie dniem rektorskim):P i ma znaczenie to, żeby wszystkie grupy równo szły. także nie martwcie się, może będziecie w gr 8b/10a/10b i bedziecie mieć piątek wolny
Mówisz o kato czy o zabrzu?
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: plan zajęć

Post autor: nessy »

niemampomyslu pisała o zabrzu
Izumi
Posty: 6
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:25

Re: plan zajęć

Post autor: Izumi »

Tak a propos immatrykulacji piatkowej- obecnosc obowiazkowa? Kiedy bedzie rozdanie indeksow? Jestem chory i sie zastanawiam, czy jest sens jechac z Krakowa. Przy odbiorze legitymacji z dziekanatu z ust pani mi ja dajacej uslyszalem, ze trzeba byc.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: plan zajęć

Post autor: myniula »

już się rozpędziłam
karol-ina1
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 15:13

Re: plan zajęć

Post autor: karol-ina1 »

mnie pani z dziekanatu powiedziala ze jak ktos na prawde nie moze no to trudno zdarza sie
Izumi
Posty: 6
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:25

Re: plan zajęć

Post autor: Izumi »

Dziekuje. A jaki jest plan na poniedzialek? Zajec nie ma, ale nic wiecej mi nie powiedziano.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: plan zajęć

Post autor: myniula »

Zajęć nie ma i już.kropka. nic więcej nie trzeba wiedzieć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości