FARMACJA 2011

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

FARMACJA 2011

Post autor: norbi92 »

witam tegorocznych maturzystów i poprawiających matury w 2011. kto z was wybiera się na farmację?
Awatar użytkownika
marysia_k
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2010, o 16:53

Re: FARMACJA 2011

Post autor: marysia_k »

ja mam taki zamiar:),tylko niewiem czy sie uda.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: FARMACJA 2011

Post autor: keehl »

Też chyba będę próbował Jak tam, powtarzacie chociaż trochę chemię do matury? Bo mnie straszny leń złapał i nie mogę nawet patrzeć na Witowskiego.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: FARMACJA 2011

Post autor: norbi92 »

Ja mam teraz 7 chemii tygodniowo (doliczając fakultety), więc nie jest aż tak straszne Witowskiego nigdy na oczy nie widziałem (my mamy Pazdry + Operon z organicznej), ale ciągle się zastanawiam, czy się w te zbiory nie zaopatrzyć. Chemia nie jest aż taka straszna - gorzej z biologią.
Awatar użytkownika
futrzak
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, o 20:53

Re: FARMACJA 2011

Post autor: futrzak »

norbi92, jeśli chodzi o Witowskiego, to nie masz się nad czym zastanawiać ten zbiorek jest gwarancją sukcesu a co do biologii, cóż, trzeba jakoś przez to przebrnąć, rozwiązywanie tych dziwnych zadań potrafi nawet wpędzić w deprechę ponoć w tym roku Witowski wypuścił także zbiory z biologii jeżeli one będą tak samo dobre, to aż strach pomyśleć, jakie będą progi w przyszłym roku
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: FARMACJA 2011

Post autor: norbi92 »

to prawda - wypuścił zbiór z biologii obejmujący anatomię i fizjologię człowieka oraz genetykę
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: FARMACJA 2011

Post autor: norbi92 »

A jak myślicie? Jeśli bym zaopatrzył się w zbiory Witowskiego w ciągu paru tygodni, to dałoby radę rozwiązać większość zadań do matury czy raczej w III klasie już na to za późno?
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: FARMACJA 2011

Post autor: keehl »

Mam ten zbiór Witowskiego z biologii - też jest bardzo OK. Ale go nie kupujcie, Wam matura nie może pójść za dobrze, jak już się dostanę gdzie chcę, to się możecie uczyć z czego i ile będziecie mieć ochotę Drugi tom ma wyjść jakoś na zimę, więc może się jeszcze załapiemy.

Ja mam 5 godzin chemii tygodniowo plus co jakiś czas trzygodzinne laborki - więc może nie będzie tak źle. Biologii się w sumie mniej obawiam (chociaż ten kretyński klucz przeraża).

norbi - rozwiązać spokojnie zdążysz. Żeby zrozumieć, powtórzyć i zapamiętać też Ci powinno czasu starczyć.
Awatar użytkownika
monika1637
Posty: 27
Rejestracja: 7 maja 2009, o 16:49

Re: FARMACJA 2011

Post autor: monika1637 »

witam ja też się wybieram na farmację na WUM
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: FARMACJA 2011

Post autor: ponka »

polecam Witowskiego z chemii wszystkim, którzy chcą się dobrze przygotować. Biologii nie widziałam, więc się nie wypowiadam. Ja o Witowskim dowiedziałam, się za późno, żeby przerobić wszystkie zadania, ale myślę, że spokojnie dałoby radę zrobić wszystkie zadania w 3. klasie, oczywiście bez samozaparcia i samodyscypliny nie da rady, ale całkiem przyjemnie się rozwiązuje, bo do każdego są odpowiedzi, a do niektórych nawet całe rozwiązania, mi się szczególnie organiczna podobała, nie widziałam drugiego zbioru, gdzie byłoby tak dużo organicznej. Warty polecenia jest jeszcze zbiór WSIPu niebieski.
Awatar użytkownika
kahuna
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 13:50

Re: FARMACJA 2011

Post autor: kahuna »

hej ja juz na farmie jestem no ale powiem wam dzieki min. czemu sie tam znalazlam moge wam polecic bardzo goraco zbior zadan maturalnie ze zdasz-chemia jest bardzo dobry i mysle ze jesli przerobi sie ten zbior to chemia na maturze to pikus bedzie dla was:P a poza tym najlepiej jest tez sciagnac sobie wszystkie matury z poprzednich lat i tez zrobic. z ksiazek polecam np do powtorki organicznej operon zycze powodzenia
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: FARMACJA 2011

Post autor: norbi92 »

szczęściara
Awatar użytkownika
kahuna
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 13:50

Re: FARMACJA 2011

Post autor: kahuna »

szczescie to nie wszystko wazniejsza jest systematyczna ciezka praca
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości