analityka bez chemii

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
agath
Posty: 39
Rejestracja: 9 sie 2010, o 13:19

analityka bez chemii

Post autor: agath »

Witajcie!
Mam pytanie. Ponieważ trochę za późno się obudziłam z wyborem studiów, nie zdążę już raczej nauczyć się chemii na rozszerzonym poziomie [jestem w klasie maturalnej] a bardzo chciałabym iść na analitykę medyczną.
Czy gdzieś w ogóle jest możliwość składania papierów na ten kierunek jeśli się nie ma zdanej matury z chemii? Czytałam kiedyś, że w Białymstoku nie jest wymagana, ale czy nadal? I może gdzieś jeszcze?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: analityka bez chemii

Post autor: Arnold »

Spokojnie chemia R wcale nie jest taka trudna . Wystarczy regularne rozwiązywanie zadań .
Powodzenia i nie załamuj się
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: analityka bez chemii

Post autor: Ficioryna »

Co Ty gadasz?!
Jest dopiero wrzesień. Jak zepniesz pośladki to zdążysz się przygotować porządnie do chemii rozszerzonej.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: analityka bez chemii

Post autor: fizolof123 »

Jedynie mozna skladac do Bydgoszczy z jednym dobrze napisanym przedmiotem na pozostalych uczelniach wymagaja biologii i chemii-a ja sie nauczylem chemii nie majac o niej duzego pojecia a zaczalem sie od grudnia uczyc i napisalem na 78 chemie ( jak na analityke to wynik moze byc ) wiec nie ma sie co zrazac bierz kup sobie witowskiego oba tomy i ostro wkuwaj i rob zadania a napewno napiszesz na conajmniej takim wyniku jak ja wiec glowa do gory i powodzenia.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: analityka bez chemii

Post autor: fizolof123 »

Arnold i Ficioryna maja racje jest jeszcze masa czasu na nauke
Awatar użytkownika
agath
Posty: 39
Rejestracja: 9 sie 2010, o 13:19

Re: analityka bez chemii

Post autor: agath »

Dzięki ludzie, podnieśliście mnie na duchu D
Właśnie najbardziej chciałabym iść do siebie, na WUM a tak to nie wiem co mi z tego wyjdzie
No nic, to idę się uczyć.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: analityka bez chemii

Post autor: onlyma »

na WUM jeszcze matematyka, prawda?
Awatar użytkownika
agath
Posty: 39
Rejestracja: 9 sie 2010, o 13:19

Re: analityka bez chemii

Post autor: agath »

Tak, ale jako przedmiot dodatkowy.
Chociaż odkąd jest obowiązkowa na maturze to właściwie bez znaczenia, bo i tak i tak trzeba ją zdać
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: analityka bez chemii

Post autor: norbi92 »

można składać do szczecina - tam na analitykę bodajże dwa lata temu dostała się osoba, która miała 55 pkt ogółem (z czego chyba 8% z chemii rozszerzonej )
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: analityka bez chemii

Post autor: Ficioryna »

Taki wynik to chyba tylko na n-stacjo.
Poza tym nie wydaje mi się żeby taka osoba była w ogóle uwzględniana w rekrutacji.
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: analityka bez chemii

Post autor: pyati »

Rzeczywiście tak było dwa lata temu, bo z tego co jakiś student tej uczelni się wypowiadał wynikało, że wtedy dopiero analityka była tam otwierana i dlatego taki niski próg, po prostu mało osób wiedziało o niej. Nie wydaję mi się żeby w tym roku był równie niski próg.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: analityka bez chemii

Post autor: norbi92 »

Ficioryna pisze:Taki wynik to chyba tylko na n-stacjo.
Poza tym nie wydaje mi się żeby taka osoba była w ogóle uwzględniana w rekrutacji.
była uwzględniona i to na stacjonarną
wiadomo, że teraz już tak nie będzie, ale cuda czasem się zdarzają
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości