program pomagający w wyborze kierunku studiów

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Asia_nmc »

Znalazłam w cieci test preferencji.
Jestem ciekawa co Wam wyjdzie. Mi niestety nie wyszła biologia jak się spodziewałam, ale pedagogika.

Zapraszam do rozwiązywania testu
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: MiRACiDiUM »

Ale mi wyszło.
Masz bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, najlepszymi dla Ciebie kierunkami są:

* kierunek informatyki i ekonometrii na Wydziale Zarządzania
* fizyka na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki
* chemia na Wydziale Chemii

Uniwersytetu Gdańskiego.
.dziwny ten test, nigdy bym nie wybrał ani ekonometrii ani fizyki!
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Sil »

Eee. To jeszcze nic. Ja powinienem, podobno, studiować w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych Czy jakoś tak

Chociaż. może to nie byłby taki zły pomysł? Angielskiego nie boję się tak bardzo, dzieciaków też, a anglistów w szkołach brakuje.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Vinci »

Bardzo dobry program, robili nam kiedysc cos podobnego w jakiejś instytucji i wyszlo mi ze sie nadaje na montera painin i fortepianow. teraz oceanografia, biologia i biotechnologia:)

[ Dodano: Pią Sie 25, 2006 16:12 ]
Ciekawe czy ten program nie dzala w ten sposob ze wyslietlaja sie kierunki na których jest na raze najmniej osob albo w ogole brakuje hehehe
Crunch
Posty: 26
Rejestracja: 23 sie 2006, o 12:32

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Crunch »

Trudno Ci coś doradzić, gdyż nie masz jednoznacznie określonych predyspozycji. Spróbuj jeszcze raz zrobić ten test mocno zastanawiając się nad każdą odpowiedzią.


Dziękuje postoje
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: GoodWolf »

Mi wyszło tak samo Nieco dziwny ten test-program
bagatha

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: bagatha »

ja i geografia?kon by sie usmial
linka

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: linka »

A mi wyszła chemia matematyka lub fizyka - podoba mi się :D
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Rayne »

"Najlepszym dla Ciebie kierunkiem studiów jest psychologia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. no chyba ich powaliło Ja i psychologia?
to niemożliwe miałam nadzieje,że mi medycyna wyjdzie.
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Asia_nmc »

Sil pisze:Chociaż. może to nie byłby taki zły pomysł? Angielskiego nie boję się tak bardzo, dzieciaków też, a anglistów w szkołach brakuje.
Sil, skup się lepiej na biologii , już chcesz z niej uciekać? jeszcze nawet października nie ma
bagatha pisze:ja i geografia?kon by sie usmial
Rayne pisze:no chyba ich powaliło Ja i psychologia? to niemożliwe
Widzicie ile rzeczy nie wiecie jeszcze o sobie?, teraz możecie poznać swój ukryty potencjał, swoje ukryte zdolności
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Sil »

Asia_nmc pisze: Sil, skup się lepiej na biologii , już chcesz z niej uciekać? jeszcze nawet października nie ma
Oczywiście! Ja biologię wielką darzę miłością i jeśli tylko ona moje uczucie odwzajemni, to nasz związek będzie można sformalizować

Poprostu fajnie wiedzieć, że mógłbym się do czegoś jeszcze nadawać (chociaż z moim angielskim. ). Poza tym wiem, jakim problemem był brak anglisty w mojej szkole.
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: Asia_nmc »

Rozumiem Cię w 100%, tak tylko zażartowałam .
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: program pomagający w wyborze kierunku studiów

Post autor: anik »

A mi albo wychodziła geografia albo coś w rodzajuprzykro nam, Twoje odpowiedzi/zainteresowania są bardzo niejednoznaczne i program nie jest w stanie dopasować odpowiedniego kierunku". cóż, chyba beznadziejny przypadek ze mnie.

A program działa na prostych zasadach, z łatwością możnarozgryźć pytania, bo są jakby pogrupowane w dziedziny: te o podróżach, kulturze i krajobrazie to do geografii te o laboratoriach, mikroskopach to biologia/biotechnologia. Mozna zauważyć, że podobne pytania przewijają się analogicznie na każdej stronie.
I jedna wada: niewyjdzie Wam kierunek, którego nie ma w ofercie UG, czyli nie wyskoczy Wam np. farmacja, medycyma czy weterynaria. ale i tak warto się pobawić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości