przepisywanie przedmiotów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anniewarhol
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2010, o 10:36

przepisywanie przedmiotów

Post autor: anniewarhol »

Czy kto? orientuje si? jak podchodzi dziekan do przepisywania zaliczonych przedmiotów na innych uczelniach? Mam zaliczon? biofizyk?, ?acin? i biologi? medyczn?, ale w 2 terminie. S?ysza?am, ?e nie ma z tym problemu, ale dzwoni?c do kierownika dziekanatu dowiedzia?am si?, ?e nie ma opcji na przepisanie CZEGOKOLWIEK, tak?e sama nie wiem:o z góry dzi?ki)
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: przepisywanie przedmiotów

Post autor: biofizchem »

?eby przepisa? ocene idziesz do kierownika katedry i tam si? ?asisz ?eby ci przepisali
z biofizyk? mo?e byc trudno ale nie jest to nie mo?liwe
?acina u nas ci co mieli w lo nie chodzili przez 1 semstr jakie? dziewczyny sobie przepisywa?y ale to zale?y od tereski
bio med walisz do drewy a u niego to ró?nie zalezy tez co to by?y za studia z których przepisujesz oceny i jakie masz stopnie jak medyczne to sa przychylni
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: przepisywanie przedmiotów

Post autor: Xoth »

Znajomy z grupy sko?czy? in?ynieri? biomedyczn? na Politechnice Warszawskiej, ma tytu? mgr in?.", w tej chwili jest w trakcie robienia doktoratu i egz. z biofizyki pisa? musia? . Tak to wygl?da.
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: przepisywanie przedmiotów

Post autor: biofizchem »

i nawet wiem o kogo ci chodzi
ja by?am na kierunku biofizyka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości