Stomatologia 2011 (rekrutacja)

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Dorochet
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2010, o 17:44

Stomatologia 2011 (rekrutacja)

Post autor: Dorochet »

Witam
Chciałbym Wam opisać mój nieco dziwny przypadek i liczę na Waszą pomoc i wyrozumiałość.
Uczę się obecnie w Polsce mam 21 lat i pragnąłbym zostać stomatologiem. Niestety jak się domyślacie myśl ta naszła mnie za późno i mam teraz problem. Nie podchodziłem do życia zbyt poważnie i wybierałem począwszy od gimnazjum do liceum klasy humanistyczne (krótko mówiąc aby jak najmniej się w życiu namęczyć). Teraz po skończonym roku protetyki który mnie zafascynował i na którym bardzo dobrze mi szło chciałbym spróbować swoich sił na stomatologii. Niestety chociaż mam ambicje i pragnę się uczyć nie widzę dużych szans na dobry wynik z matury (biologia i chemia). Z biologii jestem w stanie uczyć się sam natomiast z chemią nie miałem styczności już dobrych 3 lat i praktycznie cała wiedza wyparowała. Uczę się na masażu, odbywam praktyki i pracuję dlatego zbyt wiele czasu i pieniędzy na korepetycje z chemii nie mam. Jak już wspominałem nie sądzę żebym uzyskał dobry wynik na maturze dlatego piszę z zapytaniem.
Wiem że jeżeli dostanę się na stomatologię to dam z siebie wszystko i skończę te studia ale czy wogóle się na nie dostanę we Lwowie ? Powiedzmy matura z biologii na 60% a chemia 30%. Proszę abyście wytłumaczyli mi zasady dostania się na tą uczelnie. Czy z podobnym wynikiem mogę wogóle o czymkolwiek marzyć ? Wszelkie porady proszę umieszczać tu lub pisać na gg: 5068614
Z góry serdecznie dziękuję.
PS: po uzyskaniu odp. temat usunę także proszę moderatora o tymczasowe jego nie usuwanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości