Jak i z czego uczyć się biologii?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
monica12
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2010, o 14:21

Jak i z czego uczyć się biologii?

Post autor: monica12 »

Witam!
Jestem w drugiej klasie liceum. Mam zamiar zdawać na maturze biologię rozszerzoną. Wiadomo, że szkoła szkołą, a po lekcjach trzeba włożyć bardzo dużo swojej pracy w naukę. Chciałam więc zapytać jakie książki najlepiej zacząć opracowywać, od jakich działów najlepiej zacząć, jakiego zakresu materiału się uczyć? Mile byłyby widziane wymienione tytuły sprawdzonych vademecum, podręczników itd.

Proszę bardzo o pomoc.
Pozdrawiam ]
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Jak i z czego uczyć się biologii?

Post autor: MaOaM »

już tyle było tego typu tematów że wystarczy trrochę poszukać a nie zakładać nowy wątek odrazu
Awatar użytkownika
night
Posty: 109
Rejestracja: 31 paź 2010, o 17:19

Re: Jak i z czego uczyć się biologii?

Post autor: night »

no no MaOaM, ma racją, ale skoro już pytasz. ja też jestem w 2 kl w dodatku humanistycznej i zdaje sobie maturke z biologii rozszerzonej ucze sie sama bo wiadomo, że w szkole mnie nie przygotują.mam już w posiadaniu vademecum ewy pyłki gutowskiej, testy maturalne z grega i jakieś tablice biologiczne z grega. A teraz właśnie zamawiam ze strony Operonu 3 cz podrecznikow rozsz . bo jak wszystkim wiadomo podręczniki to podstawa .nie wszycy je chwala jednakże ja do nich nic nie mam a i słyszalam ze matury sa ukladane typowo pod te podreczniki, poniewaz to one sa w programie nauczania w LO juz sie nie moge doczekac mojej edukacji D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości