pazdro

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
uzytkownik26
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2008, o 21:34

pazdro

Post autor: uzytkownik26 »

czy w zbiorze zadan pazdro zakres rozszerzony są zadania z calego materiału obowiązującego na mature rozszerzoną tzn czy jesli ma ktoś ten zbiór i 2 tomy podr. nowej ery i arkusze stare maturalne to jesli bd znal bardzo dobrze wiadomosci i umial rozw. te zadania powinno wystarczyc na zdanie matury rozszerzonej na wysokim poziomie ok. 85-90%?
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: pazdro

Post autor: Tau »

Wg mnie tak. z tym, że ciężko będzie posegregować wiedzę ale dla chcącego nic trudnego więc jeśli przysłowiowo zjesz te dwie książki i przetrawisz, a do tego Pazdrem zagryźiesz to pójdzie.
Aczkolwiek doradziłbym jakieś repetytorium (np Operonu z Chemii). Moja koleżanka opierała się na tym co ty piszesz + repetytorium i fakultety w szkole i dostała max punktów (do tej pory ją podziwiam choć to było 3 lata temu). Z tym, że jak wspomniałem musisz sam to wszystko rozgryść i przetrawić a potem zakuć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości