Nie wiem jakie studia... Ratunku!

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
proteuk
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 2011, o 15:43

Nie wiem jakie studia... Ratunku!

Post autor: proteuk »

Ratunku!
Mimo że za 5 miesięcy piszę maturę nie wiem co właściwie chcę studiować. Zdaję biologię, chemie i polski na rozszerzeniu. Podobał mi się kierunek studiów na UM w łodzi na wojskowo-lekarskim, ale nie wiem jak wyglądają tam zajęcia , wykłady itd itp Czy ktoś może mi więcej na ten temat napisać, na str uczelni są same formalności. Jeśli to nie wypali myślę również albo o pielęgniarstwie albo o psychologii. Tylko jaka uczelnia? Nastawiałam się albo na Kraków albo Łódź. ? Kompletnie nie mam się kogo poradzić. Liczę na waszą pomoc:)
asdf23445
Posty: 68
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 22:35

Re: Nie wiem jakie studia... Ratunku!

Post autor: asdf23445 »

o medycynie myslales no to dobrze, z tego przyszlosc jest a psychologia to kierunek dla kobiet, pielegniarstwo tym bardziej, ale mature dziwnie sobie wybrales)
Mikros
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2007, o 20:52

Re: Nie wiem jakie studia... Ratunku!

Post autor: Mikros »

A może spróbuj jeśli oczywiście Ciebie to interesuje kierunek Mikrobiologia na Uniwersytecie Łódzkim. Po takim kierunku możesz pracować w laboratorium mikrobiologicznym w firmach farmaceutycznych bądź spożywczych czy też kosmetycznych. Płace są dosyć dobre ale to oczywiście jest uwarunkowane renomą firmy. Wiem z własnego doświadczenia
Ale także po kierunku Biologia też możesz pracować w/w laboratoriach.
kadafi737
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2011, o 20:57

Re: Nie wiem jakie studia... Ratunku!

Post autor: kadafi737 »

Proteuk, a zastanawiałaś się co chcesz robić po studiach? Bo widzę dylemat podobny masz do mojego. Albo inaczej. Podobne uczelnie i kierunki rozważasz

W skrócie napiszę, żeby nie było że nabijam bezsensowne posty, że na wojskowo lekarskim w łodzi, z tego co mi wiadomo, zajęcia prowadzone są podobnie jak na zwykłym lekarskim, ale masz dodatkowe przedmioty typu WF (podobno jest nawet basen raz w tygodniu.), chirurgia polowa itd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości