lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: lekarski

Post autor: Pakolla Malajestra »

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, proszę, dlaczego moja uczelnia jest taka zajebista?

bo mieści się w Stolecy czyli Warszaffffffky
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarski

Post autor: Korczaszko »

proximeaccessit pisze:Chwila, moment!
Ja studiuję na WUM od tego roku i nie mogę powiedzieć, żebym czuła się jakoś świetnie z tego powodu. Jak dotąd widzę, że: robić za wiele nie trzeba, kolokwium centralne z cytofizjologii można było zaliczyć przeczytawszy jedynie książkę prof. Kawiaka (nie rozumiem, dlaczego 65% studentów oblało - chyba niepotrzebnie skupili się na Albertsie) socjologia, na którą wszyscy narzekają też jest do zaliczenia w I terminie, nawet jeśli nie było się na żadnym wykładzie chemia - w tym roku do zwolnienia z zaliczenia wystarczyło mieć jedyne 77/118 p. i kolokwium też nie było bardzo wymagające, choć i tak podobno trudniejsze niż zeszłoroczne. Największy problem to anatomia, a tu najwięcej zależy od asystenta. Dostać się na WUM to też nie jest wielka sztuka, skoro wymagają podstawowej fizyki i wystarczy ok. 250 punktów, dlatego nie za bardzo rozumiem, dlaczego miałabym się puszyć. Z moimi wynikami o Poznaniu czy Gdańsku mogłabym sobie tylko pomarzyć. No i z tego, co widziałam na stronie, w rankingu wyników LEP-u wygrywa CMUJ. Czy może mi ktoś wytłumaczyć, proszę, dlaczego moja uczelnia jest taka zajebista?
spytaj Tomq to on twierdzi, że tylko WUM się liczy a pozostałe to coś jak Koło gospodyń wiejskich
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: lekarski

Post autor: Tomq »

1wl
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: lekarski

Post autor: proximeaccessit »

Tomq pisze:1wl
Przyznam szczerze, że dla mnie to dość enigmatyczne wytłumaczenie i nie jestem pewna, czy wyczerpuje temat, dlatego spytam jeszcze raz, dlaczego WUM jest taką cudowną uczelnią.

BTW Różowo się tu zrobiło jakoś.
artmaj9540
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2009, o 14:47

Re: lekarski

Post autor: artmaj9540 »

Ja ciebie Ale cięcie jeden po drugim , gorzej niż na forach pszczelarskich ( tam się zjeżdżają o złe ustawienie ula w stronę bramy wejściowej ).
Prawda jest taka, że każdy wydział lekarski jest taki sam w 85% zarówno wymagań, jak i poziomu trudności. Pozostałe 15% to różnice w tym które katedry i gdzie są bardziej nieprostudenckie - w Krk np fizjo czy patofizjo się nie popisują, w Zabrzu słyszałem że narzekaja na biofizyke, a w poznaniu na biochemie itd
Po 6 latach indywidualne umiejętności każdego z nas beda zależeć od tego jak każdy indywidualnie sam się do tego przyłożył i co zrobił poza podstawowym kursem ( bo to niewątpliwie procentuje na przyszłość ). Tak więc dajmy spokój już poczuciu zajebistości WUMu czy innych ( bo fanatycy swoich uczelni moga się podłączyc ) i podzielmy się lepiej tym co robimy na juwenalia w tym roku :D:D
pozdro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości