jakie studia?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: jakie studia?

Post autor: Stalowy »

Analityka // farmacja (?)
Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 380
Rejestracja: 7 paź 2010, o 19:35

Re: jakie studia?

Post autor: Gajek »

Lub nawet Chemia na polibudzie jakiejś
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: jakie studia?

Post autor: MaOaM »

dzięki za rady) nie chce wybrzydzać ale po analityce cięzko jest znaleźć dobrze płatną prace a na studiach jest mnostwo nauki. Nawet jak bylismy w stacji krwiodawstwa to ludzie tam pracujący odradzali nam ten kierunek. Co do farmacji to tez sie nad tym zastanawiałam jeszcze niedawno dosc poważnie i skłaniam się ku temu, jak również myslałam o czystej chemii ale na uniwerku a nie na polibudzie bo tam sobie nie poradzę z matmą i fizyką napewno. Moze znacie kogoś kto jest po farmacji i pracuje jako laborant? mozna znaleźć pracę?
Awatar użytkownika
Kerkyros
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2009, o 21:00

Re: jakie studia?

Post autor: Kerkyros »

Generalnie to nie tyle kierunek jest ważny co znajomości, pomysł na biznes, przebojowość, te cechy które wybijają cię ponad te 200+ absolwentów takich kierunków każdego roku. Nie ma recepty na dobrą pracę po konkretnych studiach.
Z Bio i chem. radzę farmację, jeśli nie chcesz podejmować trudu lekarskiego oczywiście.
Solek

Re: jakie studia?

Post autor: Solek »

a ja wybralam pielęgniarstwo. uczelnia to przypadek bo wyższa szkoła mazowiecka, ale nie żałuje. jest spoko, czesne nie jest wygórowane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości