Medycyna wieczorowa?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kasia1984
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, o 17:59

Medycyna wieczorowa?

Post autor: Kasia1984 »

Czesc, mam pytanie do wszystkich zyczliwych uzytkownikow forum, ktorzy szukali odpowiedzi na to samo pytanie,badz po prostu posiadaja taka wiedze.

Jestem juz absolwentka, ale innego kierunku. Pracuje i chcialabym studiowac. W szczegoly ie chcialabym sie zaglebiac

Pytanie brzmi nastepujaco: Czy zajecia na medycynie niestacjonarnej na UMG odbywaja sie w godzinach od 17 i pozniej?

Nie zaglebiajmy sie prosze w temat jak ja zamierzam pogodzic prace i studia na tym kierunku, skupmy jedynie nad realnoscia znalezienia sie w danym miejscu w okreslonym czasie.

Z gory wszstkim dziekuje za pomoc
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Onaaa »

Medycyna niestcjonarna to dokładnie to co studiadzenne tylko trzeba za to płacić. Ludzie z płatnych mają zajęcia razem z dziennymi
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: lith »

Nieodbywaną się. Osoby z niestacjonarnych są wymieszane w grupach z tymi ze stacjonarnych i wszystkie zajęcia mają normalnie jak na dziennych.
Kasia1984
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, o 17:59

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Kasia1984 »

Śliczne dzięki.

Jeśli kiedyś coś się zmieni, dajcie mi znać
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Mårran »

Kasia1984, raczej małe szanse, po pierwsze za dużo godzin (stacjonarni też czasem mają zajęcia wieczorami), po drugie asystentom też nie za bardzo chce się siedzieć do nocy, po trzecie ciężko by było na klinikach.

Jeśli już chciałabyś godzić pracę ze studiami, to albo odwrotnie, tzn. praca wieczorami, albo praca w weekendy.
Pani Buka
Kasia1984
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, o 17:59

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Kasia1984 »

Zawsze to jakas opcja.

Niestety po moim kierunku studiow, nie moge sobie pozwolic na zbytnie kombinowanie z pracą. Są osoby, które pracują nawet w pełnym wymiarze godzin i zaczynają np o 18. Mi się to nie uda. Podejmuje decyzje ktore odzialywuja na osoby w tej samej strefie czasowej, co moja

Nie ukrywam, że żałuję, że nie byłam mądrzejsza parę lat temu. Być może muszę pomyślęc o innej uczelni. W każdym razie doceniam, to że Twoja rada to nie przestać marudzić, inni mają gorzej etc., a nadal piszesz o opcjach.

Dzięki
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Mårran »

Kasia1984 pisze:Być może muszę pomyślęc o innej uczelni.
Dzięki

Na żadnej uczelni nie ma czegoś takiego, jak studia wieczorowe w takim wydaniu, jak piszesz. Są tylko niestacjonarne, ale nie słyszałam, żeby studiujący w tym trybie mieli zajęcia w innych godzinach. Co najwyżej tworzone są dla nich osobne grupy, ale to nic nie zmienia.
Pani Buka
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: ebedziebe »

A ja słyszałem o tym iż podobno kiedyś ( kilkanaście lat temu) można było po zrobieniu lekarskiego uzyskać dyplom lekarza-dentysty uzupełniając przedmioty ( różnica programowa miedzy lek a lek-dent) w czasie zajęć weekendowych .
Ściema czy naprawdę tak sie dalo ?
Kasia1984
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, o 17:59

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Kasia1984 »

Kardiolog, piszac inna uczelnia, mialam na mysli inna uczelnie niemedyczna. Na politechnice zajecia dla niestacjonarnych odbywaja sie w weekendy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Medycyna Lwów »

nie porównuj politechniki z medycyną, bo specyfika zajęć zupełnie inna - w którym szpitalu lekarze pracują po 18? zostaje 1 lub 2 lekarzy dyżurnych i tyle i kto w takiej sytuacji miałby uczyć wieczorowych? poza tym takie studia trwałyby chyba z 10 lat żeby upchnąć te wszystkie godziny zajęć, więc nie ma takiej możliwości i nie będzie.
Kasia1984
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, o 17:59

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: Kasia1984 »

Ok. Koncze watek. Bo wiem co chce wiedziec, a juz robi sie nieprzyjemnie. Odpowiedz byla do Kardiologa na zdanie: Na żadnej uczelni nie ma czegoś takiego, jak studia wieczorowe w takim wydaniu, jak piszesz. Odpowiedzialam tylko co mialam na mysli mowiac, bede musiala pomyslec o innej uczelni. Nie zamierzalam porownywac Politechniki z Medycyna. Zareagowalam tylko gdy Kardiolog napisal na zadnej uczelni , bo pewnie pomyslal,ze mi sie zdaje ze znajde taka medyczna, gdzie bedzie mi hormonogram odpowiadal. Bardzo prosze, dajmy juz spokoj tematowi. Dzieki.
Awatar użytkownika
justaaa
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2008, o 14:54

Re: Medycyna wieczorowa?

Post autor: justaaa »

Kasia1984, no to idz na Politechnike -)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości