Ile rocznie powstaje gatunków organizmów żywych?

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
MPrawde
Posty: 24
Rejestracja: 24 lut 2010, o 11:35

Re: Ile rocznie powstaje gatunków organizmów żywych?

Post autor: MPrawde »

AnnaW_UO pisze:To nie tak.
MPrawde - czyżby fanatyk religijny?
To chyba nie jest miejsce na szkółkę niedzielną, nie znam rozsądnej osoby, która neguje ewolucję. Proponuję przenieść się na forum poświęcone kreacjonizmowi lub innej głupocie.
ci
To, że czegoś nie znasz, może świadczyć niekorzystnie o Tobie.
Musisz więcej poruszać się w świecie naukowców z prawdziwego zdarzenia - oni powiedzą tobie, że nie ma ewolucji i nie ma samoczynnego powstawania nowych gatunków. Przeciwstawiają się temu mechanizmy genetyczne.
Czyżby Twoje zaślepienie wrogością do religii stało się wrogością do prawdy?
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ile rocznie powstaje gatunków organizmów żywych?

Post autor: Jakusz »

MPrawde, ja poruszam się w świecie naukowców z prawdziwego zdarzenia i powiem Ci coś - bredzisz.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Ile rocznie powstaje gatunków organizmów żywych?

Post autor: AnnaWP »

Jestem doktorem w zakresie botaniki i pracuję naukowo. Zapewniam Cię, że w świecie nauki nikt nie ma wątpliwości co do istnienia ewolucji. Pan M.G. wierzący w smoki jest obiektem niezłych docinków - a tak serio, to wstyd za niego.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Ile rocznie powstaje gatunków organizmów żywych?

Post autor: malgosi35 »

i nie ma samoczynnego powstawania nowych gatunków. Przeciwstawiają się temu mechanizmy genetyczne.
Myślę, że po tym stwierdzeniu wszelkie dyskusje są zbędne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości