olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
mona22
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2012, o 19:08

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: mona22 »

antydiuretynka a Ty po tym komunikacie ile masz pkt-miałaś to dobrze?
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

miałam to dobrze czyli nadal 93 %
a ty ile masz?
mona22
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2012, o 19:08

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: mona22 »

przed zmianą miałam 69 - tak jak Ty. teraz obie mamy 68. Do tej pory miałam nadzieję.ale teraz uważam, że ta obniżka nam zaszkodzi bo niektórzy (nawet na tym forum) mieli w tym błąd, więc automatycznie zyskują jakoś dziwnie nikt nie usunął błędnie sformułowanego zadania z etapu szkolnego . tylko akurat teraz- wszędzie są literówki, nawet w naszej lekturze czipy, klony.
mona22
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2012, o 19:08

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: mona22 »

i jeszcze jedno z jakiego gimnazjum jesteś, bo ja się obawiam wszystkich od PIjarów, a było ich naprawdę duużo
Falcon
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2011, o 16:28

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Falcon »

Uważam że na pewno będziecie laureatkami. Przystopujcie z tymi zmartwieniami, w tym roku poziom uczestników był niski ( albo poziom testów zbyt trudny, sam nie wiem ) a wy napisałyście genialnie . Nie jest to jakieś słodzenie dla ciemniaków, mówię to co myślę ( taka wada - szczerość )
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

ja jestem załamana czuję, że braknie mi 1 pkt
jestem od Sióstr Nazaretanek.
tak sie ucieszyłąm najpierw bo myślałam, że mi to podwyższy, ale teraz w ogóle nie marzę nawet o laureacie
93 % to za mało
w Małopolsce jest najtrudniej zostać laureatem, np. w takim Śląsku to wystarczy mieć 85 %. Śmiech na sali.
lulu789
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2012, o 19:31

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: lulu789 »

no dokładnie , też widziałam te testy np. z Wielkopolski i Śląska i poziom jest nieporównywalny .
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

lulu789, a ty ile masz % ?
poogodynka
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2012, o 09:44

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: poogodynka »

W podlaskim nie dość, że testy łatwe to 80% wystarczy
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

bo Małopolskie mózgi to elita oświaty i elita przyszłości
jeszcze tego nie wiecie?
Collegium Medicum UJ rządzi :*
Ammo
Posty: 64
Rejestracja: 9 maja 2011, o 20:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Ammo »

antydiuretynka, widzę, że mamy podobne plany na przyszłość .

Zgodzę się z tym, że Małopolska ma jedne z najtrudniejszych testów. Po pierwsze, więcej osób startuje w konkursach, po drugie, w małopolskim jest więcej szkół z lepszą, bardziej wykwalifikowaną kadrą niż np. w jakiejś podlaskiej szkole. No i macie konkretną literaturę. To dlatego poziom również musi być wyższy niż gdziekolwiek indziej

Ale mimo to, dałabym wszystko by mieszkać w małopolskim, tam się uczyć i startować w konkursach. Z pewnością będziecie mieli później łatwiej dostać się na studia - poprawiam, wymarzone studia na wysokim poziomie. A ja co? Muszę się uczyć na własną rękę Cholernie wam zazdroszczę.
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

Wbijaj do Krakowa na studia!
Pomimo, że umiemy się uczyć, to umiemy też zaszaleć na imprezach
Krzyś
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2012, o 21:42

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Krzyś »

antydiuretynka, nie obraź się, ale jestem nowy na forum i czytając je mam wrażenie, że cały czas narzekasz jak to źle mieszkać w małopolskim. Nie obraź się, ale z ciekawości spojrzałem na wasze testy, i muszę przyznać, że zadania z waszego wojewódzkiego są poniżej poziomu naszego rejonu (kujawsko-pomorskie). Często pojawiają się zadania typu wybierz/wpisz z obrazka/zdecyduj. Co ważne mieliście podział materiału na etapy, czego nie było u nas. (musieliśmy znać cały zakres już na szkolny)
Książki. macie dokładnie podane czego się spodziewać. Jest nawet temat przewodni, u nas mogło być wszystko. Tym bardziej, że jako lektura były podane tablice biologiczne x2.
U nas ludzie są po prostu lepiej przygotowani. Tego nie należy ukrywać, mówię tak, bo sam wiem jak się uczyłem i jak uczyli się ludzie ze szkoły.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości