olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Pocieszyciel
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2012, o 07:23

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Pocieszyciel »

To prawda było 30 a nie jak teraz 20 miejsc- tego nie zauważyłem. Ale nikt nie miał maxa 86, ani nawet 85pkt., 2 osoby 84, .do 81pkt naliczyłem 18 osób.
Porównując ten rok - 73 nikt, 72- nikt, 71-2osoby . do 68 -tutaj ostatni z 20 a może i parę miejsc więcej z taką samą liczbą punktów. Koszmarem byłoby aby prawie wszystkie 20 miejsc było między 70 a 69 to raczej niemożliwe.
Podobna symulacja była w rejonie na 100 pkt nikt, 99-nikt, 98-1osoba itd.
Moje porównania trochę może głupie ale oparte na faktach a nie na tym, że ktoś coś powiedział.
Ograniczenie do 20 osób w tym roku to trochę nie fair, tym bardziej, że to tylko w Małopolsce a w dodatku akurat w tym roku - to jest koszmar nr 2. Ale na koniec, bo dałem się wciągnąć w dysputę (he, he). Jeżeli piszesz na forum to znaczy, że masz nadzieję i to dobrze. Ile się musiałaś uczyć, zaufaj mi, WIEM B.DOBRZE. Jeśli się nawet nie załapiesz to przecież wiedzy nikt Ci nie ukradnie. Wiadomo- prestiż, może nagroda od dyra, ale sprawdziłaś się i to najważniejsze.
Falcon
Posty: 30
Rejestracja: 27 lis 2011, o 16:28

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Falcon »

O Chryste Panie! Będzie laureat to będzie, nie będzie laureata to nie będzie, tego nikt nie zmieni. Finalista to i tak bardzo wysokie osiągnięcie i jesteś w elicie, nie marudź tak bo nic w życiu Cię nie zadowoli. Musisz wiedzieć że życie nie jest sprawiedliwe i mimo ogromnych starań nie zawsze uda Ci się to co zamierzałaś. Ja uważam, i nie tylko ja że Twój wynik wystarczy na laureata a ty nadal się próbujesz kłócić . Co prawda nikt tego nie wie, dowiemy się dopiero dwudziestego. Międzyczasie możemy zrobić coś pozytywnego a nie mówić jaki to świat jest zły. Dziękuję za przeczytanie mojego marudzenia na marudzenie .
Pocieszyciel
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2012, o 07:23

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Pocieszyciel »

No wreszcie coś optymistycznego. Falcon - faceci jakoś są bardziej optymistami, mimo że statystycznie żyją 7 lat krócej od kobiet -no ale traf na taką pesymistkę jak antydiuretynka to wszystko tłumaczy. Głowa do góry, świat nie kręci się wokół konkursów (na szczęście)!
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

obyscie chłopaki mieli racje.
Pocieszyciel
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2012, o 07:23

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Pocieszyciel »

No, dziewczyna się rozchmurzyła, to fajnie. Moja misja jako pocieszyciela dobiegła końca. Odezwę się dopiero 20-tego, aby Ci niedowiarku - antydiuretynka - pogratulować LAUREATA. Innym co to forum czytają (a nie piszą) i tym co pisali i piszą GRATULUJĘ, że doszliście do finału. Więcej optymizmu bo jak tacy dekadenci mają być lekarzami to już się boję brrrrrr.
Pozdro i do 20-tego!
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

czekam z niecierpliwością tajemniczy pocieszycielu
Vanessa16
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 19:27

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Vanessa16 »

Hej
Pozwolicie że ja też zabiore głos w tej sprawie i chciałabym być takimi optymistami jak wy ale też słyszałam swoje i z tego co wiem to próg najniżej będzie 69 pkt niestety.Ja też mam 68 ale jakoś się tak bardzo nie przejmuje bo to mnie motywuje do dalszej nauki w przyszłości.I ja uważam, że lepiej nie robić sb nadzieji tylko nastawić się na najgorsze bo tak to przynajmniej jaky się zdażył jakiś cud to będzie się szczęsliwym a jak sie nie załapiesz na laureata a mocno w to wierzyłaś to co będzie?Znowu tylko smutek i żal I chociaż chciałabym być optymistką to chyba prawie wszyscy wiedzą z różnych źródeł że jest dużo osób którzy mają 70,71 i 69.
Będzie 68 próg to super nie to trudno i tyle P
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Stalowy »

Wybaczcie, że zrobię mały OT ale zamierzam zgrzeszyć, uwaga

Wyręczycie staruszka i podacie mu link do jakiejś olimpiady biologicznej z gimnazjum? Może być jakaś hardkorowa
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Stalowy »

Wow, anatomii nie powstydziłby sie UMED. Nie spodziewałem się tak trudnych pytań (drogę łez to ja słabo umiem ) Powiedzcie mi, czy olimpiada ma jakiś temat określony wcześniej? Jeżeli tak to jaki był przewodni akurat tej?

Nie sądzę, żeby był próg rzędu 70 pkt. Napisanie tego testu na 60+ było już według mnie naprawdę sporym osiągnięciem jak na gimnazjum. Sporym.
Vanessa16
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2012, o 19:27

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Vanessa16 »

Emm. temat był w tym roku człowiek i genetyka ^^
antydiuretynka
Posty: 92
Rejestracja: 1 sty 2012, o 11:30

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: antydiuretynka »

Ludzie, na milion % nie zostaniemy laureatami (ci co mają 68 pkt).
Jest 20 miejsc, a najwięcej osób napisało na wynik 68 pkt, więc to jest niemożliwe. Szkoda, bo tak mało brakło.
Vulpes Zerda
Posty: 29
Rejestracja: 13 lis 2011, o 11:49

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Vulpes Zerda »

antydiuretynka, ale to ze najwiecej osób napisalo na 68 pkt nie jest argumentem za ich niepowodzeniem. Wystarczy przecież, ze 19 osób napisze na 69 i wiecej, a 20-sta osoba będzie miała punktów 68 - wtedy automatycznie wszystkie osoby z tym wynikiem zostaną laureatami. Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: olimpiada z biologii dla gimnazjum2011/2012

Post autor: Stalowy »

Vulpes Zerda, dokładnie tak jak jest w rekrutacji na studiach, jeżeli jest 40 takich samych wyników i uczelnia decyduje się obniżyć ten próg, to 40 wskakuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości