Praktyki.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gsyoka
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Praktyki.

Post autor: gsyoka »

Cześć Wam, chciałabym się dowiedzieć, kiedy mniej więcej konsultowaliście się z ludźmi z wrocławskich szpitali w celu ustalenia terminów praktyk. Nie jestem z wrocławskiego AM-u, ani nawet okolic Wrocławia, więc nie chciałabym wyjść na jakiegoś aliena-) generalnie jak wspominacie praktyki? dużo ludzi decyduje się na praktyki w klinice np.?
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: Praktyki.

Post autor: barnabaxo »

Najlepiej teraz się zabrać za załatwianie tych spraw. Jak będziesz zbyt długo się zastanawiać może się okazać, że nie mają już miejsc dla studentów.
Ja odbywałem praktyki w WSK 4 na Weigla, 3 oddziały: Anestezjologii i intensywnej terapii, Ortopedii i SOR. Ogólnie wspominam dobrze, jak chcesz się czegoś nauczyć i wykażesz inicjatywę to chętnie nauczą. Z lekarzami relacje ogólnie w porządku oprócz jednego z SORu Na ortopedii nie miałem problemu z wejściem na blok chirurgiczny, można dużo zobaczyć a jak mają dobry humor to i skórę się poszyje
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Praktyki.

Post autor: Cinereus »

skóre sie poszyje ? heh. jak ja uwielbiam ten system, nie ma co, czlowiek ma skakac z radosci za to ze mu ochlap rzucili, dosc mam tych studiow chwilami.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Praktyki.

Post autor: Aszyn »

może powiedzcie po którym roku, bo pierwszym to się nawet skóry nie poszyje.
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Praktyki.

Post autor: Cinereus »

ja akurat szylem skore jak bylem po 1 roku ]
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: Praktyki.

Post autor: barnabaxo »

Potwierdzam, że wykonalne
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Praktyki.

Post autor: Cinereus »

bardziej bym sie cieszyl z 1 asysty przy zabiegu operacyjnym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości