Kto na lekarski?? 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: stokrotka100 »

Biofizyka jest dobrze wyposażona, chemia też bardzo fajnie, histo w porządku było na 1 roku ale na 2 jak pozwiększali nam grupy to niestety nie wszyscy mieli swój mikroskop, co było dosyć uciążliwe. Biochemia powiedzmy, że przyzwoicie fizjo bardzo fajnie:) W sumie mnie bardzo pozytywnie w PUMie zaskoczyło to, że praktycznie wszystkie sale zajęć są wyremontowane, czyste, dosyć dobrze wyposażone, porównując z warunkami w liceum to jest 100 razy lepiej:)

Asystenci bardzo ludzcy, jeśli dobrze się ich traktuje to oni też często potrafią pójść na rękę, przesunąć jakieś zaliczenie czy zostać po zajęciach i wytłumaczyć
Awatar użytkownika
Imagine
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:25

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Imagine »

Dopisuję się do rocznika 90 ale widzę że najbardziej popularny 89 ) Grunt to trzymać się razem ) Ja to chyba najbardziej się boję tego popularnego wyścigu szczurów a wydaje mi się że więcej tracimy walcząc ze sobą a więcej zyskujemy pomagając sobie )
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: zgREDka »

Naszej podgrupie asystent nie szedł na rękę i tak na 15os kolokwia w 1 terminie zdwaly 2-3 osoby nie ma jednak tego zlego. Trzeba sie bylo nauczyc ogarniac 2 przedmioty a egzamin z anaty zdala przewazajaca wiekszosc z nas
Sami sobie musicie wlaczyc motorek w d*pie i dacie rade
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: julia.....:):) »

ile są osobowe grupy?
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: zgREDka »

Od 2010 juz od 1 roku sa stale 7 grup A-F po 29-31 osób, podgrupy sa 14-15 osobowe.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Stabilo »

Naszej podgrupie asystent nie szedł na rękę i tak na 15os kolokwia w 1 terminie zdwaly 2-3 osoby
zgREDka, rozmawiałam ze znajomymi z innych uczelni i widzę, że wszędzie zdawalność pierwszych terminów jest podobna . 2,3, max 5 osób w grupie:).
Awatar użytkownika
zgREDka
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2009, o 15:58

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: zgREDka »

Stabilo, yhy tylko ze ja mowie o PUMie a nie jak napisales o innych uczelniach i pewnej pani dr, ktora jak dowalila test to klekajcie narody, bo byly grupy ze ludzie dostawali 4,5 czy 5 u nas w przeciagu roku raz byla 5 i ze dwa razy 4+ . enjoy
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Maggda_W »

a moze ktos z Was chcialby poszukac ze mna mieszkanka?:)
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Stabilo »

Stabilo, yhy tylko ze ja mowie o PUMie a nie jak napisales o innych uczelniach i pewnej pani dr, ktora jak dowalila test to klekajcie narody, bo byly grupy ze ludzie dostawali 4,5 czy 5 u nas w przeciagu roku raz byla 5 i ze dwa razy 4+ . enjoy
zgREDka, spoko, wyluzuj:). Po prostu wcześniej napisałaś:
i tak na 15os kolokwia w 1 terminie zdwaly 2-3 osoby
i do tych słów się odniosłam. Zdaję sobie sprawę, że wiele zależy od asystenta.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości