plan zajęć lekarsko-dentystyczny

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
paulietta_91
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2010, o 23:37

plan zajęć lekarsko-dentystyczny

Post autor: paulietta_91 »

Cześć)
Mam ogromną prośbę. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i napisał mi plan zajęć na I i II semestr? Na stronie nie ma już planu na I semestr i przez to nie mogę wywnioskować, które przedmioty trwają dwa semestry, które jeden, a które trzy, a jest to dla mnie ważne, gdyż planuję przeniesienie z innej uczelni. Bardzo proszę o tego typu informacje, szczególnie interesuje mnie czas trwania histologii, anatomii, angielskiego, biofizyki i łaciny.
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: plan zajęć lekarsko-dentystyczny

Post autor: Anielka »

ja z leku łódzkiego ale wiem że histologia na I roku przez jeden(pierwszy) semestr,anatomia 2 semestry,łacina 2 semestry, ang przez 2 lata.
pozdrawiam
Adam1990
Posty: 132
Rejestracja: 25 cze 2007, o 18:06

Re: plan zajęć lekarsko-dentystyczny

Post autor: Adam1990 »

Biofizyka 1 sem (zimowy) i kończy się zaliczeniem na prawach egzaminu. Biologia obecnie tylko jeden semestr (letni), tak samo jak chemia. Pozostałe przedmioty tak, jak napisała Anielka.
paulietta_91
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2010, o 23:37

Re: plan zajęć lekarsko-dentystyczny

Post autor: paulietta_91 »

Dziękuję Wam bardzo:)
Pozdrowionka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości