Matura co dalej?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
reisha
Posty: 123
Rejestracja: 20 mar 2011, o 13:18

Re: Matura co dalej?

Post autor: reisha »

mu&#x144kaa pisze:z obu matur wychodzi mi około 152-153 nie wiem czy jest sens składać na farme w tym roku z takim wynikiem a tak byłam pewna chemii
ja myślę, że z takim wynikiem jest sens składać, szanse są a potem może się żałować, że się nie spróbowało jakbym miała tyle punktów, to na pewno bym złożyła na farmację, jednak niestety w moim przypadku będzie to ok 120, no góra koło 130 pkt (wszystko zależy od biologii i czy moje odpowiedzi wpasują się w klucz, wolę na razie założyć tą gorszą wersję) więc nawet nie składam na farmację w tym roku bo nie ma sensu

a tak offtopem, dzisiaj miałam taki fajny sen odnośnie matury, śniło mi się, że pisałam znów tą samą co w środę maturę z chemii i po napisaniu mogliśmy zabrać arkusz do domu i poprawić błędy pamiętam, że uzupełniałam te zadania, których w środę nie zrobiłam, nawet pamiętam dokładnie, które to były zadania a potem na drugi dzień można było normalnie oddać arkusz. W sumie nie wiem skąd ten sen, już przestałam myśleć o tej chemii p
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: Stabilo »

ja myślę, że z takim wynikiem jest sens składać
Ja myślę, że nie:/. Jeśli już, to na niestacjonarne, ale wynik może Cię jeszcze zaskoczyć. pozytywnie oczywiście:D.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: york »

dlatego warto złożyć
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Matura co dalej?

Post autor: Stalowy »

reisha pisze:
mu&#x144kaa pisze:z obu matur wychodzi mi około 152-153 nie wiem czy jest sens składać na farme w tym roku z takim wynikiem a tak byłam pewna chemii
ja myślę, że z takim wynikiem jest sens składać, szanse są a potem może się żałować, że się nie spróbowało jakbym miała tyle punktów, to na pewno bym złożyła na farmację, jednak niestety w moim przypadku będzie to ok 120, no góra koło 130 pkt (wszystko zależy od biologii i czy moje odpowiedzi wpasują się w klucz, wolę na razie założyć tą gorszą wersję) więc nawet nie składam na farmację w tym roku bo nie ma sensu

a tak offtopem, dzisiaj miałam taki fajny sen odnośnie matury, śniło mi się, że pisałam znów tą samą co w środę maturę z chemii i po napisaniu mogliśmy zabrać arkusz do domu i poprawić błędy pamiętam, że uzupełniałam te zadania, których w środę nie zrobiłam, nawet pamiętam dokładnie, które to były zadania a potem na drugi dzień można było normalnie oddać arkusz. W sumie nie wiem skąd ten sen, już przestałam myśleć o tej chemii p
Wspaniały sen, warty przeżycia, mi lajk it ^^. Też czasem miewam takie, kreujące rzeczywistość o której sporo myślę za dnia i która nie do końca układa się po mojej myśli
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura co dalej?

Post autor: ruda_slask »

żeby było śmieszniej mnie też dzisiaj śniło się zabieranie arkusza z chemii do domu celem rozwiązania zadań o.O
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: patoska3 »

muńka zdecydowanie składać
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Matura co dalej?

Post autor: vuze »

mu&#x144kaa pisze:z obu matur wychodzi mi około 152-153 nie wiem czy jest sens składać na farme w tym roku z takim wynikiem a tak byłam pewna chemii
złóż, żebyś później nie żałowała.
jak nie wyjdzie, to zawsze możesz około sierpnia złożyć na niestacjo
Awatar użytkownika
kaktuska16
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2009, o 09:08

Re: Matura co dalej?

Post autor: kaktuska16 »

podziwiam Was że macie nerwy sprawdzać odp ja nie wiem jak mi poszło - wiem też że sprawdzanie z kluczem internetowym mogłoby mi zaburzyć światopogląd - wolę za wczasu złożyć na kierunki o różnych progach , które jednak mnie interesują a potem się zobaczy
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Matura co dalej?

Post autor: Kester »

Ja + kilka znajomych wpadliśmy na brillant pomysł i idziemy do pośredniaka na darmowe kursy księgowości

Wszystkie 3 za darmo, wymóg jest, żeby mieć wykształcenie średnie, zawsze coś dodatkowego, prócz siedzenia w domu i wpajania sobie po raz kolejny genetyki
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: york »

[kester] a na jaki kierunek chciałeś iść?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Matura co dalej?

Post autor: Kester »

No tutaj się wyróżniać specjalnie chyba nie będę, na medycynę się wybierałem, ciągnie mnie do chemii, ale bulić potem za cały rok - słabo.

Na profilu ekonomicznym byłem, więc tak jakoś samo przyszło, żeby tam pójść.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura co dalej?

Post autor: lith »

Stalowy pisze:Wspaniały sen, warty przeżycia, mi lajk it ^^. Też czasem miewam takie, kreujące rzeczywistość o której sporo myślę za dnia i która nie do końca układa się po mojej myśli )
haha mi się też zdarzają nawiązania do rzeczywistości p. ale moje są zazwyczaj totalnie poje. Np. dzisiaj w nocy mi sie śnił wf. od początku nie pamiętam, bo to sie ciągnęło kawałek, ale pamiętam końcówkę, że coś tam miałem odrabiać, i mi wszyscy uciekli, potem ich znalazłem i mieliśmy biegać kółka. ale zamiast bieżni to taka jajowata budowla. z zewnątrz trochę jak koloseum. tyle, że to tylko jedna ściana dookoła i puste w środku, i z tej ściany wystawały półki takie i inne atrakcje no i trzeba było biegać w kółko. a raczej skakać po tych półkach jak w jakiejś platformówce xD. Ogólnie sceneria zimowa, wszędzie śnieg, jakieś resztki trawy sie przebijają. a na końcu trzeba było zrobić z coś w stylu salta, ale przytrzymując się rękoma o kosiarkę do trawy o.O. no i przy kosiarce nagle budzik i ch.
Awatar użytkownika
kaktuska16
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2009, o 09:08

Re: Matura co dalej?

Post autor: kaktuska16 »

lith pisze:
Stalowy pisze:Wspaniały sen, warty przeżycia, mi lajk it ^^. Też czasem miewam takie, kreujące rzeczywistość o której sporo myślę za dnia i która nie do końca układa się po mojej myśli
haha mi się też zdarzają nawiązania do rzeczywistości
moje sny to zazwyczaj obrz spełniających się moich marzeń
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości