Matura co dalej?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
margharetka
Posty: 79
Rejestracja: 29 sty 2011, o 17:59

Matura co dalej?

Post autor: margharetka »

Witajcie, mam pytanie ile sobie wyliczyliście procent z chemii? Mnie osobiście poszła beznadziejnie, jak żadna inna dotąd (ok 70% )stres i wręcz panika mi nie pomogły.a Wy na ile %liczycie? Myślicie, że z takim wynikiem mam szansę na farmację?
Awatar użytkownika
GABA
Posty: 437
Rejestracja: 31 lip 2010, o 14:03

Re: Matura co dalej?

Post autor: GABA »

To zależy jak ci poszła biologia. Próg na farmacje będzie raczej ok. 160 lub 2-3 pkt niżej.
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Matura co dalej?

Post autor: Olus »

ja sobie wolę nie liczyć, lepiej czekać na oficjalne wyniki.
Szczególnie z biologii
Będę próbować na stomę do Gdańska a jak się nie dostanę to za rok fizyka i Szczecin
Beata_
Posty: 6
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 17:14

Re: Matura co dalej?

Post autor: Beata_ »

Ja myślę że dostanę około 70%
Zamierzałam iść na chemię. Tylko nie jestem teraz za bardzo pewna, bo zastanawiam się jak to będzie w przyszłości z pracą.
Co myślicie o studiowaniu chemii? Ma to w ogóle sens? Już sama nie wiem.
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Matura co dalej?

Post autor: yecur »

prog na lek tez moze byc 165-160 ))) np a kat:) a byway lata ,ze tak bylo:) spokojnie:)))
Awatar użytkownika
GABA
Posty: 437
Rejestracja: 31 lip 2010, o 14:03

Re: Matura co dalej?

Post autor: GABA »

Nie sądzę.
guanina
Posty: 335
Rejestracja: 28 sie 2010, o 15:22

Re: Matura co dalej?

Post autor: guanina »

a co myślicie o progach na farmacje do wawy? moim zdaniem powinny o jakieś 4 punkty być niższe bo matematyka w tym roku a w tamtym to przepaść
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: york »

w tamtym roku do katowic było 165pkt
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Matura co dalej?

Post autor: David »

ŚUM miał rozbieżność wyników: 2008- 158 pkt, 2009- 168 pkt. i rok temu 165 pkt. Patrząc na matury te z 2008 roku i na tegoroczne, myślę że coś może spaść.
lykorz
reisha
Posty: 123
Rejestracja: 20 mar 2011, o 13:18

Re: Matura co dalej?

Post autor: reisha »

to ja chyba mam tutaj jeden z gorszych wyników z chemii (o ile nie najgorszy), bo wyliczyłam sobie ok 50%.jak dla niektórych 70% to jest beznadziejny wynik to nie wiem co ja mam dopiero powiedzieć -) przed wejściem na salę nawet nie spodziewałam się, że może być aż tak źle. Do tego stres, przez który nie mogłam się skupić na czytaniu poleceń, pochopne wpisywanie odpowiedzi, bo czasu mi brakowało.no i jest jak jest. Za rok poprawiam maturę bo bardzo chciałam się dostać na farmację. Też właśnie myślę o chemii na ten rok albo analityce medycznej (o ile się dostanę), jak myślicie na co lepiej iść jeśli wziąć pod uwagę, że mam zamiar poprawiać maturę za rok?gt
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Matura co dalej?

Post autor: Stabilo »

Pewnie niektórzy pomyślą, że mam obsesję, ale przypominam, że widmo reformy nadal nad nami ciąży., więc nie wiem, czy zimowanie na jakimś kierunku jest dobrym pomysłem.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Matura co dalej?

Post autor: _włóczykij »

Stabilo, dokladnie. tymbardziej, ze za takie zimowanie bedziesz musiala sobie zaplacic
Awatar użytkownika
margharetka
Posty: 79
Rejestracja: 29 sty 2011, o 17:59

Re: Matura co dalej?

Post autor: margharetka »

reisha doskonale Cię rozumiemja jestem tak zła na siebie, patrząc teraz straciłam 7 punktów przez pośpiech, stresto totalne zaskoczenie na początku, zupełnie inny typ zadań, brakujący czas. a tak chciałam studiować medycynę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości