Zielnik co to za rośliny?

Pomoc w oznaczaniu roślin oraz znalezieniu literatury. Robisz zielnik i szukasz pomocy, pomożemy w zidentyfikowaniu i nazwaniu roślin.
Nomii-chan
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2011, o 09:44

Zielnik co to za rośliny?

Post autor: Nomii-chan »

Prosze pomozcie mi rozpoznac e rosliny chociaz polowe. Nie znam sie na roslinach a potzrebuje je do zielnikia. W dodatku nikt u mnie w rodzinie nawet na realu nie potrafil je rozpoznac chociaz te rosliny sa bardzo pospolite a nawet bardzo bardzo. Jesli ktos by zauwazyl ze jakas roslina nie nadaje sie do zielnika czy cos w tym stylu tez bylabym wdzieczna za informacje. Z gory ogromne dzieki.
ногомас

Re: Zielnik co to za rośliny?

Post autor: ногомас »

przepraszam, ale 4 obejrzałem - nic nie widzę na tych zdjęciach, nie masz lepszego aparatu
Awatar użytkownika
dziewanna
Posty: 224
Rejestracja: 19 maja 2007, o 09:32

Re: Zielnik co to za rośliny?

Post autor: dziewanna »

Zgadzam się z bimbrownikiem, zdjęcia mają straszną jakość i oznaczanie z takich zdjęć jest dość ryzykowne

Jeżeli to zdjęcia z komórki to podświetl obiekt lampą chociażby nocną lub latarką (ale nie za blisko, bo prześwietli) i postaraj się stabilniejsze zdjęcia robić, z pewnością jakość będzie lepsza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości