biotechnologia SUM

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Nashira
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2011, o 10:54

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Nashira »

cześć MarSi )

otóż to. nie wiem czy ktokolwiek siebie już w znajomych ma, dlatego proponuję wymienić się danymi na priv ^
cherry92
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 19:39

Re: biotechnologia SUM

Post autor: cherry92 »

grupy są podobno ustalane wg nazwisk ale to Sosnowiec, więc głowy za tą wiadomość nie dam P.
MarSi podaj mi swój e-mail to wyśle swoje dane, żebyś mnie zaprosiła do grupy na fb ^^.
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: biotechnologia SUM

Post autor: MarSi »

co do grup wg nazwisk: też tak słyszałam, czy nawet gdzieś czytałam nie wiem jak wielkim problemem jest dla nich podawać jakieś konkretniejsze info trochę wcześniej niż w październiku

zaraz wyślę Wam dane i stworzymy już jakąś uczciwą grupę na FB i wrzucę i tu i na wcześniej stworzoną już tam stronę linka.
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: biotechnologia SUM

Post autor: hypnos »

dzięki za info
skoro mamy immatrykulację 30, to się na niej zjawię, bo zajęcia mi się zaczynają 3 października
btw. wysłałem na fejsie prośbę o przyjęcie mnie do grupy
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

Re: biotechnologia SUM

Post autor: malk »

Ja też się trochę niepokoiłam, że nie było (i dalej nie ma) żadnego info dotyczącej immatrykulacji także dziękuję za wiadomość również
i również poprosiłam o dołączenie do grupy

pozdrawiam
Akna
Posty: 10
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 17:53

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Akna »

Ja też poprosiłam o przyjęcie do grupy!:) pewnie z czasem sie zaludni. Jak nastroje przed rozpoczęciem? Albo przed kwaterowaniem (dla akademików)?:))
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: biotechnologia SUM

Post autor: MarSi »

ja sie troche denerwuje, ale nie rozpoczęciem, tylko tym, że nie mogę się zmieścić z rzeczami do walizek D przeprowadzam sie na mieszkanie, nie na akademik, wiec choć tyle więcej miejsca dla mnie
btw, szukam współlokatorki do pokoju (o ile wlaścicielka mieszkania jeszcze nikogo nie znalazła, ale raczej nie), bo moja kolezanka nagle zmieniła miasto do studiowania i zostałam z wolnym miejscem
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

Re: biotechnologia SUM

Post autor: malk »

a co się stanie jeśli kogoś nie będzie na inauguracji roku?
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: biotechnologia SUM

Post autor: Irys »

malk, inauguracja jest obowiązkowa. Odbędzie się na niej szkolenie BHP, które jest obowiązkowe aby zaliczyć pierwszy semestr.
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

Re: biotechnologia SUM

Post autor: malk »

Jest w stanie ktoś powiedzieć mi jakie książki na II semestr biotechnologii na śumie?
martynka_
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:48

Re: biotechnologia SUM

Post autor: martynka_ »

Genetyka medyczna - Drewa
Krótkie wykłady z biologii molekularnej - Turner
Podstawy biologii komórki - Alberts
Chemia Organiczna - McMurry
Histologia - Sawicki
Patologia - Wieczorek
Biofizyka - Pilawski, Jaroszyk

To chyba te najważniejsze.
mharazin
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2013, o 17:00

Re: biotechnologia SUM

Post autor: mharazin »

Ile mieliście procent z matury, że się dostaliście na biotech na ŚUM?:)
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: biotechnologia SUM

Post autor: MarSi »

Bardzo proszę o pomoc:
czy ktoś miał zbója (a może ktoś z waszego kierunku/z innego) z biochemii na ŚUMie (wydział farmaceutyczny) i mógłby powiedzieć jak mniej więcej to wygląda?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości