Pomaturalne rozterki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: Medycyna Lwów »

książki ma się z biblioteki, niektóre można skserować, niektóre warto mieć własne, reszta to różne skrypty i materiały udostępnione mniej lub bardziej oficjalnie.

ps. nie robić tu dalej syfu, bo temat zamknę. Nikogo nie obchodzi kto z czego się czy biochemii zwłaszcza ze temat tego nie dotyczy. Chcecie sobie prowadzić takie ciekawe dyskusje to macie pw, czaty i inne tp.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: godziasia »

kaktuska16 pisze:a ja mam pytanie - co z książkami ? czy dostje się spis takich które trzeba mieć czy poprostu każdy uczy się z tego co zdobędzie ? a jeśli już mowa o zdobywaniu to sklepy , torrenty czy biblioteka ?
można kupić w księgarniach, z internetu, od starszych roczników (u nas kserówki można nawet w kserze kupić, od razu zbindowane całe książki), można wypożyczyć z biblioteki (jak się zdąży), są chomiki i różne takie.wszystko daje radę, na lodzie nie zostaniesz niektórzy kupują książki dla siebie, więc potem od starszych można na rok próbować pożyczyć, większość nie ma nic przeciwko ja pożyczałam swoje bochenki, atlas i książkę do biologii
anecia87
Posty: 79
Rejestracja: 10 cze 2011, o 15:04

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: anecia87 »

mozna w jakis sposób sprawdzic wynik z matury przez internet? tzn juz 30
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: Stabilo »

anecia87, niektóre OKE mają taką możliwość:), np OKE Łomża. Natomiast wbicie się na serwer o północy nie jest prostą sprawą . Słyszy się głosy, że niektórym osobom udało się sprawdzić wyniki dopiero o 6 rano .
Awatar użytkownika
AleksandraK
Posty: 123
Rejestracja: 19 lip 2009, o 21:02

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: AleksandraK »

Pod krakowskim OKE mieliśmy hasło, login i datę publikacji wyników. W tym dniu na serwer wbijałam się ponad godzinę.
anecia87
Posty: 79
Rejestracja: 10 cze 2011, o 15:04

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: anecia87 »

ja należe do OKE w łodzi i z tego co wiem to ci co zdawali maja do tego dostep, niestety ja poprawialam mature i mnie o tym nikt nie poinformowal. ps. moze mi ktos odebrac wyniki czy musze byc osobisciei sie tam gdzies podpisac?
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: Stabilo »

anecia87, u mnie szkole mogli rodzice odebrać:). OKE Łódź chyba nie ma internetowego obiegu.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: attyde »

W tamtym roku na pewno nie było internetowego, ale może w tym coś się zmieniło? Na ich stronie widzę odsyłacz do sprawdzenia wyników, więc może i da radę
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Pomaturalne rozterki

Post autor: David »

anecia87, niektóre OKE mają taką możliwość:), np OKE Łomża. Natomiast wbicie się na serwer o północy nie jest prostą sprawą . Słyszy się głosy, że niektórym osobom udało się sprawdzić wyniki dopiero o 6 rano .

To trochę nie tak- mi na serwer udało się wbić o 1., 2., i 4. rano, ale wyników zwyczajnie nie było. Pojawiły się dopiero po 6. rano.
lykorz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości