Poprawa matury a analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Clementia
Posty: 30
Rejestracja: 30 maja 2011, o 16:37

Poprawa matury a analityka medyczna

Post autor: Clementia »

Moi drodzy:) Ostatnimi czasy bardzo intensywnie myślę o kierunku zastępczym, na przezimowanie , który nie zamknąłby mi drogi do poprawy matury i był alternatywą, gdyby coś poszło nie takZ moich obserwacji- a w gruncie rzeczy planu pierwszoroczniaków z analityki jasno wynika, że wolnego czasu jest mało a uczyć się trzeba:) Czy aby przypadkiem nie jest tak,że historie osób, starających się poprawić maturę a zarazem studiujących analitykę w żadnym wypadku nie kończą się happy endem? Proszę studentów o radę
pozdrawiam:)

PS Konkretnie chodzi o WUM
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Poprawa matury a analityka medyczna

Post autor: Charlize91 »

miałam wiele koleżanek które myślały jak ty. Wiekszość zrezygnowała po pierwszym semestrze, bo doszły do wniosku że nie pogodzą analityki z uczeniem się do matury. Niektóre zostały, z tego co wiem nie są zadowolone z matury - bo chemia była trudna jak mówią.
To czy ktoś pogodzi studia z nauką to jest sprawa indywidualna, bo pewnie się da, ale jest ciężko
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury a analityka medyczna

Post autor: _włóczykij »

Clementia, a nie lepiej zostać w domu przez ten rok?

Z opiń innych urzytkowników na tym forum, wynika, że osobom, którym brakuje dosłownie kilku punktów i mają np. 150, 140,
to dobrze jest pójść na przezimowanie a jak komus brakuje wiecej jak np mi, to najlepszym wyjsciem jest wlasnie zostanie w domu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości