Ocena pracy według egzaminatora

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: David »

dent, wyekzekwuje to! a do Lublina zapraszam
lykorz
Anariki
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2007, o 14:22

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Anariki »

A co powiecie o progach na uczelnie 3 przedmiotowe (Warszawa- biologia chemia rozszerzone i podstawa fizyka) można spodziewać się spadku? Czy wręcz przeciwnie? Bo dopóki zgadzam się z wami że w przypadku biologia-chemia najbardziej prawdopodobny jest spadek to nie potrafię ustosunkować się do tego jak poszła fizyka
Agamma007
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 17:35

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Agamma007 »

Fizyka, no cóż - jak dla mnie straszna. Choć byłam ,wydaje mi się, naprawdę dobrze przygotowana. Wiele osób tak mówi, więc np. w Szczecinenie spodziewam się sporego spadku , jeśli chodzi o próg.
Grace
Posty: 255
Rejestracja: 23 lip 2007, o 23:21

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Grace »

Nie wiem jak na uczelniach z podst. fizą, ale na wymagających rozszerzenie przewiduję spory skok w dół a nie spadek. W granicach 8-10 pkt mnie nie zdziwi, bo fizyka była. specyficzna
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: cicha-woda »

Nie no błagam Raczej nigdy nie ma takich różnic w progach, ze na jednej uczelni skacze o 1 pkt a na drugiej o 9
Sama jestem ciekawa jak w tym roku poszła podstawowa fizyka, bo mam nadzieję, że mój zeszłoroczny wynik dobrze wypadnie przy średniej krajowej
Anariki
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2007, o 14:22

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Anariki »

Mi wychodzi 98% (przy założeniu, że mam 3/3 pkt za konstrukcje optyczną, którą wykonałem prawidłowo - zgodnie z zasadami- ale wyszła mi trochę niedokładnie ) I nie wiem jak traktować ten wynik. Czy było aż tak proste, czy miałem strasznego farta
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: yecur »

a z chemii tez ci tak wychodzi ?Anariki?
Anariki
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2007, o 14:22

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Anariki »

Z chemii (pesymistycznie- jak mi nie zaliczą wszystkiego czego mogliby nie zaliczyć) 85%
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: David »

Co do 3. przedmiotowych trzeba brać pod uwagę, że zdecydowanie spada zainteresowanie tymi uczelniami, szczególnie mam na myśli PUM, bo tylko on nadal wymaga tylko rozszerzonej fizyki- spadki- choć nie siedzę w fizyce- myślę, że nawet rzędu ponad 10 pkt., i jakieś 65-70% osób na liście, myślę że to będą osoby z ósemką z przodu przy roku urodzenia.

Nie zdziwiłbym się jakby PUM miał ok. 210-208 pkt.
lykorz
Grace
Posty: 255
Rejestracja: 23 lip 2007, o 23:21

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Grace »

David, prócz PAMu jeszcze Łódź chce rozszerzenie z fizyki jako alternatywa dla matmy, i bodajze Olsztyn. A matma rozsz. tez wcale nie była rewelacyjna w tym roku.

cicha-woda, obyś się nie zdziwiła zgadzam się z Davidem, zdawanie rozszerzenia z fizy stało się po prostu nieopłacalne, wymaga duzo przygotowań a mało uczelni go wymaga, poza tym mozna zdawać podstawę na którą jest mniej materiału, a wymagają ją taki wypasiony WUM czy Wro.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Gitarowa »

A jak zazwyczaj przekładają się spadki/wzrosty na dwuprzedmiotowych na spadki/wzrosty na WUMie? Mniej więcej o tyle samo punktów, czy więcej/mniej?
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: cicha-woda »

Gitarowa pisze:A jak zazwyczaj przekładają się spadki/wzrosty na dwuprzedmiotowych na spadki/wzrosty na WUMie? Mniej więcej o tyle samo punktów, czy więcej/mniej?
Od dwóch lat to te progi niewiele się do siebie mają.Generalnie na WUM-ie różnica między pierwszymi i ostatnimi progami przez ostatnie dwa lata różniła się o 1 pkt, a na 2-przedmiotowych bardziej to było rozstrzelone.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

[Link] Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Stalowy »

progi-2010-vt27834-255.htm

cicha-woda, doczytuj doczytuj

Spadek rok temu: 6 punktów, co mimo wszystko fakt faktem w porównaniu z 2-przedmiotowymi jest niewiele
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości